reklamı kapat

POPÜLER

Asus Strix Scope

Asus ROG Strix Scope kablosuz klavyeler satışta; işte klavyelerin öne çıkan özellikleri

Asus ROG, Strix Scope serisinin ilk kablosuz klavye modelleri olan Strix Scope RX TKL Wireless Deluxe ve Strix Scope NX Wireless Deluxe modelini satışa sundu.

Yeni modeller üç farklı bağlantı özelliğiyle geliyor. Klavyeler kablolu, 2.4 GHz kablosuz ve Bluetooth bağlantısıyla bilgisayarlarla iletişim kurabiliyor. Cihazlarda hızlı geçiş, gizli mod ve geniş Ctrl tuşu gibi Strix Scope serisinde bulunan klasik özellikler bulunuyor. Her iki klavyede de ROG PBT çift döküm kalıp tuş başlıkları ve ROG tarafından özel olarak geliştirilen anahtarlar kullanılıyor. ROG Strix Scope RX TKL Wireless Deluxe ROG RX kırmızı veya RX mavi optik mekanik anahtarlarla yapılandırılabiliyor. ROG RX anahtarlarındaki merkezi RGB aydınlatma tuşun tamamını içten aydınlatıyor.

ROG NX kırmızı ve NX kahverengi anahtarların çalıştırma ve yeniden başlatma noktaları arasında boşluk bulunmuyor. NX mavi anahtarda da ise bu noktalar arasında 0,1 mm boşluk bulunuyor. Bu anahtarlar, geleneksel mekanik anahtarlara kıyasla daha tutarlı basma hissine imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Asus ROG klavyelerin Türkiye satış fiyatları

Klavyelerde yer alan hızlı geçiş özelliği fn ve Insert tuşlarına aynı anda basarak kullanılıyor. Bu özellik üst sıradaki tuşların fonksiyon ve medya komutları arasında geçiş yapmasını sağlıyor. Strix Scope RX TKL Wireless Deluxe’ün fiyatı 3.639 TL,  Strix Scope NX Wireless Deluxe’ün fiyatı  ise 3.289 TL.

 

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın