reklamı kapat

POPÜLER

Asus ZenFone 2 incelemesi

Dünyanın ilk 4 GB RAM’e sahip Android telefonu olarak lanse edilen ve gerek tasarımıyla, gerekse performansıyla öne çıkmayı başaran Asus ZenFone 2, orta-üst seviye akıllı telefon almayı düşünenler için öne çıkan bir alternatif olarak karşımızda duruyor.

Asus dendiğinde bundan birkaç yıl öncesine kadar akıllı telefonlar aklımıza gelmezdi. Fakat 2014’de ilk ZenFone cihazlarının duyurusunu yapan ve fiyat-performans dengesini iyi tutturan cihazlarıyla birlikte kısa sürede piyasada kendine iyi bir yer edinmeyi başaran Asus, ZenFone 2 ile serideki performans çıtasını daha da yukarılara taşıyor. Dünyanın ilk 4 GB RAM’e sahip akıllı telefonu olma özelliğini elinde bulunduran ZenFone 2, yüksek RAM kapasitesinin avantajlarını kullanmayı başarıyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Asus ZenFone 2 incelemesi” için 7 cevap

 1. 5.5 İNÇ BOYUTUNDA 1920×1080 PİKSEL ÇÖZÜNÜRLÜK SUNAN EKRAN 403 PPİ PİKSEL YOĞUNLUNA SAHİP. EKRAN, ÖN BÖLÜMÜN YÜZDE 70’İNİ KAPLIYOR VE BU DA ÇERÇEVELERİN AZ OLMASINI SAĞLIYOR.
  Nasıl ya???? Çerçevelerin az olması nedir arkadaşlar?? Telefonun yarısı çerçeve

 2. Kenan Birgün dedi ki:

  Kenar çerçevelerinden bahsetmişler belli ki (sağ ve sol)

 3. Haklısınız ama oda saçma değil mi sizce de? Şunun gibi birşey oluyor, telefonun iyi kısımlarını övelim ama kötü kısımlarına ses çıkarmayalım. Bu arada yeni cihaz alacak olsam gider bunu alırım ama yine de cihaz takoz gibi demekten de gocunmamak lazım, özellikle günümüz şartları için. Bu cihazı alacak kişi zaten bütçesini yormamak ama yine de başarılı bir performansa sahip cihaza sahip olmak istediği için alacaktır diye tahmin ediyorum. Teknoloji sitesindeki haberde tasarımı iyi derseniz biraz garip olur ki bence olmuşta. Zaten puan verilen kısma bakın, artı olarak başarılı tasarım eksi olarak kalın kasa yapısı yazmışlar !!! Artı mı eksi mi bir karar verin 😀 Herkes biliyor ki cihaz tasarım olarak zayıf performans olarak iyi. En azından bugüne kadar okuduğumuz tüm haberler ve incelemeler bunu söylüyordu

 4. Mesut Yıldırım dedi ki:

  Alacam bundan bi tane 32 gblığını :))

 5. Murat Aktaş dedi ki:

  Fiyat+Performans ürünü gibi duruyor. Ancak son kullanıcının eline ulaşmadığı sürece tam anlamıyla nasıl tepki alacağını bilemeyeceğiz. Biraz daha beklemek gerek…

 6. Burak Aydın dedi ki:

  incelemeden ziyade abartılı ve fazla reklamvari olmuş; Log ekibinden tarafsızlık bekliyoruz

 7. Batu Canik dedi ki:

  Haksızlık ediyorsunuz bence. Yıllardır bu siteyi takip ediyorum bir kez olsun bir Asus reklamı görmedim. Bu noktada tarafsızlık bekliyoruz ağır bir itham olmuş. Eksi özellikleri yazamazlardı reklam olsaydı.