reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Asus ROG Zephyrus GA401QE-K2203
Asus ROG Zephyrus GA401QE-K2203

Asus’un bir ilke imza atan dizüstü bilgisayarı için indirim fırsatı

Oyun odaklı bir dizüstü bilgisayar olarak karşımıza çıkan Asus ROG Zephyrus GA401QE-K2203 modelinin fiyatı geriledi. 25.309 TL’lik fiyat etiketine sahip olan bilgisayar yapılan bir kampanya neticesinde fiyatı 21.499 TL’ye düştü.

Advertisement

Performansa ihtiyaç duyan kullanıcıların beklentileri doğrultusunda geliştirilen modelde AMD’nin Ryzen 7 5800HS işlemcisi bulunuyor. Bilgisayarda bu işlemciye 16 GB RAM eşlik ediyor. Bilgisayarda aynı zamanda güçlü bir oyun deneyimi için Nvidia’nın GeForce RTX 3050 Ti GPU‘su yer alıyor. Bilgisayar güçlü işlemci ve grafik performansı haricinde ekran tarafında da dikkat çekiyor. 120 Hz destekli WQHD ekranıyla akıcı bir görüntü deneyimi yaşatan modelin ekranı pantone onaylı. Ekranın pantone onaylı olması renk doğruluğu anlamına geliyor. Bilgisayar bünyesinde barındırdığı dört adet hoparlörle güçlü bir ses deneyimi vadediyor. Hoparlörler aynı zamanda Dolby Atmos desteğine de sahip. Magnezyum alaşımlı gövdenin yer aldığı model güç düğmesinde parmak izi girişine sahip ilk ROG dizüstü bilgisayarı olarak da dikkat çekiyor. Masaüstü bilgisayar klavyelerinden ilham alan klavye sisteminde ses, mikrofon sesini kapatma ve ROG Armoury Crate yazılımına kolayca erişmeye imkan tanıyan özel kısayol tuşları bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Asus ROG Zephyrus GA401QE-K2203 hangi bağlantılara destek veriyor?

Bilgisayarda bir adet HDMI 2.0b, güç için bir adet USB-C 3.2, bir adet USB-C 3.2, 2 adet USB-A ve 3.5 mm kulaklık girişi yer alıyor. SD kart okuyusunun ne yazik ki yer almadığı model, 1,7 kilogram ağırlığında.

asus

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept