reklamı kapat

POPÜLER

Audi RSQ e-tron
Audi

Audi’den animasyon film için konsept otomobil: Audi RSQ e-tron

Audi,  animasyon filmi “Spies in Disguise” için tasarladığı konsept otomobili Audi RSQ e-tron ile sıra dışı bir modele imza atıyor.

Filmde, Will Smith’in seslendirdiği süper ajan Lance Sterling, yapay zeka ve otonom sürüş özelliği de bulunan Audi RSQ e-tron otomobiliyle maceradan maceraya koşuyor. Projede, Audi Design mühendisleri ve tasarımcıları, uzun süren çalışmaların sonunda bir süper ajanın ihtiyaçlarının tümünü karşılayan sanal bir otomobil tasarladı. Hologramlı gösterge paneli, elektrikli ve otonom sürüş özelliklerine de sahip RSQ e-tron, Audi Sürüş Destek Sistemlerinin yanında, gizli ajan Lance Sterling için düşünülen birçok farklı özelliğe de sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Audi’den konu hakkında açıklama

Audi’nin tüm tasarım sürecinde kurgu ile seri üretim yaklaşımını bir araya getirdiğini söyleyen Audi AG Exterior Design Studio Direktörü Frank Rimili, “Audi Design’da en son dijital tekniklerini, eski usulü el becerileri ile birleştiriyoruz.

Bunun sonucunda da RSQ e-tron gibi kurgu ürünü konsept otomobillerin yanında, gelecekteki tasarım dilimizi de oluşturuyoruz” diye konuştu. Audi AG Pazarlama İletişimi Başkan Yardımcısı Giovanni Perosino da, animasyon filminin eğlence, inovasyon ve dinamizmi bir araya getirdiğini, bunun da Audi’nin otomobillerini özetlediğini söyledi.

İlginiz çekebilir

2019 Audi TT ve öne çıkan özellikleri