reklamı kapat

POPÜLER

Audi RS6 Performance’ın iç tasarımı ne kadar değişebilir? [Galeri]

20 Ekim 2016

Özel tasarım ekibi Neidfaktor, Audi RS6‘nın iç tasarımına seviye atlayacak bir çalışmayı resmi olarak tamamladı ve ortaya kapıları açtığımızda hayranlarını rutinin dışına çıkaracak bir tasarım çıktı.

Geçtiğimiz süreçlerde Audi’nin neredeyse bütün binek araçları üzerinde geliştirmelerde bulunan Neidfaktor ekibi, her zaman olduğu gibi yine takdir edilecek iş çıkarmayı başarmış diyebiliriz. Neidfaktor ekibi RS6’nın kokpiti ile birlikte arka tarafta da yer yer dokunuş olarak sunduğu karbon fiber parçaları, kapılara entegre ettiği Alcantara döşemeler ile tamamlıyor. Kokpit dışında eklenen karbon fiber dokunuşları F1 şanzıman kulakçıklarında ve pedal takımında bile görmek mümkün.

audirs6int8
Neidfaktor ekibinin RS6 Performance modelinin iç tasarımında yaptığı “tatlı” dokunuşları kaputun altındaki fazlasıyla tatmin edici bir motor tamamlıyor. 4.0 litrelik sekiz silindirli ünitenin yer aldığı RS6 Performance, 605 beygir güç ve 750 Nm‘lik güç değerlerine sahip. Bu motor kombinasyonu ile birlikte RS6 Performance 0‘dan 100‘e sadece 3.7 saniye gibi etkileyici bir değerde ulaşabiliyor. Haberin devamında Audi RS6 Performance hayranları için bir de bonus videomuz var!

BONUS VİDEO

YORUMLAR