reklamı kapat

POPÜLER

Audi, yeni RS 6 Avant ile birlikte Autoshow 2021'e katılıyor

Performansı 1.010 beygir limitlerine çıkartan Audi RS6 Avant modifikasyonu

Wheelsandmore tarafından hayata geçirilen modifikasyon projesinin Audi RS6 Avant niteliklerini daha önce görmediğimiz dinamiklere getirdiğini söylemek mümkün.

Bize station wagon gövde tipini sevdiren modellerin başında gelen Audi RS6 Avant, sık sık modifikasyon projelerinin de merkezinde karşımıza çıkıyor. Volkswagen grubunun popüler üyesi ABT’nin de süreç içerisinde imzasını attığı model için bu kez Wheelsandmore ekibi elini taşın altına sokuyor. 4.0 litrelik sekiz silindirli motorla fabrikadan çıkan RS6 Avant için radarımıza takılan bu son proje bu zamana kadar gördüğümüz en yüksek performans değerlerinden birisini de beraberinde getiriyor. Son projede 700 beygir dolaylarında seyreden model için şu anda 1.010 beygirlik bir güç değerinden bahsediliyor.

Audi, yeni RS 6 Avant ile birlikte Autoshow 2021'e katılıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Audi RS6 Avant projesinden detaylar

TenTension olarak isimlendirilen projenin kaputunun altındaki dokunuşları da ana başlıklarıyla belirtmeden geçmeyelim. Bu kapsamda turbolar, manifold, hava filtreleri, egzoz sistemi ve yazılım olarak değişimler ön çıkıyor. 1.010 beygirlik gücün yanında 1.250 Nm torkluk değerin de bu noktada fark yarattığını görüyoruz. Stage 5 paketi üzerinden 41.933 euroluk bir fiyatla sunulan paketin bu noktada oldukça yüksek olduğunu görüyoruz. Bu fiyat içerisinde performans paketleriyle birlikte gövde modifikasyonu, adaptif süspansiyon seti ve 22 inçlik jant setinin araç sahiplerine sunulduğunu görüyoruz. Tüm parçaların bir araya gelmesine rağmen fiyatın oldukça fazla olduğu da aşikar.

İlginizi çekebilir

BMW 2 Serisi Gran Coupe