reklamı kapat

POPÜLER

Tesla Model S
Tesla Model S
Tesla
Tesla Model S

Tesla Model S Station Wagon satışa çıktı; işte inanılmaz fiyatı!

Tesla’nın resmi olarak üretmediği, bu yüzden isteyen kullanıcılar tarafından özel olarak hazırlanan Tesla Model S Station Wagon modellerinden birisi satışta.

Özel olarak fabrikadan çıkmış kadar iyi hazırlanan ilk Tesla Model S Station Wagon modellerinden birisi, tam 185 bin euro gibi inanılmaz yüksek bir fiyattan satışa sunuldu. Model S biliyorsunuz hali hazırda oldukça pahalı bir elektrikli otomobil. Hazırlanan bu özel SW versiyon için istenen fiyat ise çıtayı gerçekten çok ama çok yükseltiyor. Floris de Raadt tarafından ürettirilen ve Model S P85 üstüne kurulan bu yukarıda gördüğünüz yeşil renkli araç, bir “shooting brake” olarak isimlendiriliyor. Araç bir aile aracı gibi görünüyor ancak biliyorsunuz Tesla’nın elektrikli modelleri gerçekten inanılmaz yüksek bir performans sunuyor. Aracın bu fiyattan alıcı bulmak konusunda çok zorlanacağı düşünülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tesla Model S en son menzil konusunda gündeme gelmişti

Şu an Model S en büyük pil seçeneğiyle tam 600 km menzil sunuyor. Firma bunu daha da artırmaya kararlı. Elon Musk’tan gelen son açıklamaya göre Model S yakın gelecekte tek şarjla 640 km yol yapabilir hale gelecek. Hem pil paketlerinde hem de yazılım tarafından yapılan iyileştirmeler ile 700 km’ye doğru ilerleyen otomobil, bu açıdan ciddi şekilde ses getiriyor. Birçok kişinin elektrikli otomobillere yönelik yaklaşımını değiştirecek bu menzil değerleri, elbette harika görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın merakla beklenen inanılmaz modeli