reklamı kapat

POPÜLER

Tesla Model 3 Station Wagon
Tesla Model 3 Station Wagon

Tesla Model 3 Station Wagon nasıl olurdu? İşte cevabı;

 - Güncelleme: 14 Mayıs 2020 16:26

Elektrikli otomobil dünyasının en önemli araçlarından Tesla Model 3, bu sefer çok dikkat çeken Station Wagon versiyonu ile gündeme geldi.

Tesla’nın en uygun fiyatlı otomobili Tesla Model 3, firmanın en çok sattığı aracı konumunda yer alıyor. İşte bu aracı tasarımcı Kleber Silva resmi olarak sunulmayan “Station Wagon” haline getirdi. Bilgisayar üzerinde hazırlanan bu sayfada gördüğünüz oldukça gerçekçi ve kaliteli çalışma, Model 3’ün SW formunda gerçekten çok dikkat çekebileceğini gösteriyor. Tesla’nın yüksek ihtimale hiç bir zaman gerçeğe dönüştürmeyeceği bu sportif görüntüye sahip SW versiyon, tasarımcı Silva tarafından Model 3 Touring olarak isimlendiriliyor. Tesla şu an hiçbir modeli için SW versiyon sunmuyor. Bu yüzde kişiler Model S için kendi Station Wagon versiyonlarını hazırlıyor. Bunun kısa süre önce satışa sunulan en iyi örneklerinden birisi hemen aşağıda yer alıyor.

Tesla Model 3 Station Wagon
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tesla Model 3 en son kötü bir haber ile gündeme gelmişti

Kısa süre önce araç çok şaşırtıcı bir sorunla gündemde yer edinmişti. İngiltere’de satın alınan bir Model 3’ün sürüş sırasında direksiyonu yerinden çıktı. Sadece bir aylık olduğu aktarılan araç, söylendiği kadarıyla çok uzun gecikmeler sonrasında sahibi Jason Tuatara’e gelebilmiş. Aracını uzun süre bekledikten sonra büyük bir kaza ile sonuçlanmaması büyük şans olan çok kötü bir sürpriz ile karşılaşan sürücü, bu konuda Twitter üstünden Elon Musk’a mesaj dahi atmıştı.

İlginizi Çekebilir

En yeni Lamborghini modeli

İLGİLİ HABERLER