reklamı kapat

POPÜLER

Tasarımcı gözüyle Tesla Model S’in geleceği [Video]

Tesla’nın binek segmentteki en üst seviye modeli olan Model S’in farklı versiyonlarına tasarımcı gözüyle yakından bakın.

Elektrikli otomobil deinilince günümüzde ilk akla gelen marka olan Tesla, model varyasyonları olarak henüz gelişme aşamasında diyebiliriz. Model S ve Model 3 ile birlikte Model X SUV kasa versiyonlarını kullanıcılara sunan Elon Musk ve ekibinin ileriki süreçteki en büyük hedeflerinden birisi model yelpazesine çeşitlilik katmak. Günümüzde Model 3’ün teslimat aşamalarıyla bir hayli meşgul olan şirketin yeni model varyasyonlarını ne zaman ortaya çıkaracağı henüz bilinmiyor.

teslamodelssw1
Bununla birlikte yerel tasarımcılar diğer otomobil modellerinde olduğu gibi Tesla’nın modelleri üzerinde de tasarım geliştirmeleri yapmayı ihmal etmiyor. O tasarımcılardan birisi de Rain Prisk. Model S’in Convertible versiyonu üzerinde tasarım geliştirmeleri yapan Prisk, Model S’in sadece üstünü açmakla kalmamış. Otomobilin ön tasarımında da değişiklikler yapan Prisk geçtiğimiz süreçte yine Model S üzerinde station wagon versiyonuyla kullanıcıların karşısına çıkmış. Tesla ile birlikte birçok marka üzerinde tasarım geliştirmesi yapan Prisk’in tüm çalışmalarına buradan ulaşabilirsiniz.

VİDEO

https://youtu.be/QQEKqtIG8ZA