reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Renault Taliant

B Sedan segmentine sürpriz üye; Renault Taliant ile tanışın

2021 yılı içerisinde Türkiye pazarında da satışa sunulacak olan Renault Taliant, ailenin güncel yüzünden nasibini alıyor.

Advertisement

2021’in ilk günlerinden bu yana Renault’dan gelen yenilik haberleri devam ediyor. Yenilenen logo ve modellerin ardından, şimdi de genişleyen ürün ailesinin son temsilcisi Taliant karşımızda. Her tasarımında ve teknolojisinde hayata dokunan yenilikçi anlayışı temsil eden marka, Taliant ile B Sedan segmentine yeni bir soluk getirme iddiasında. Markanın tasarım ve marka DNA’sına tamamen sadık kalan Renault Taliant, yalınlık ve güvenilirlikten ödün vermeden daha fazla ekipman, modernite ve çok yönlülük sunuyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Renault Taliant fiyat/performans sınıfında çözümler sunacak

“Taliant” ismi Renault’nun güçlü ve tutarlı uluslararası ürün konumlandırma stratejisini yansıtıyor. İç ve dış tasarım unsurlarıyla modern ve şık bir kimliğe sahip olan Renault Taliant’ın ön farları, Renault’nun C formundaki LED ışık imzasını ortaya koyuyor. Dış tasarımında dinamik hatlara sahip olan Renault’nun yeni B Sedan modeli, tamamen yeni ve ergonomik gösterge panelinin yanı sıra genel ambiyansı modern ve kaliteli hale getiren malzemeler içeriyor. Renault Taliant, grubun diğer modellerinde kendisini kanıtlamış modüler CMF-B platformunda yükseliyor. Bu sayede kullanıcılarına artırılmış kalite, güvenlik ve konfor vadediyor. Verimli motor ve aerodinamik yapısı ile yüksek sürüş keyfini, daha düşük yakıt tüketimiyle birleştiren Taliant, bu sayede dikkat çeken bir fiyat-performans oranı sunuyor. Altyapı dolayısıyla motorların 1.0 ve 1,3 litrelik kompakt üniteler üzerine oluşacağını da söyleyebiliriz. Renault Taliant’ın 2021’in ortasında Türkiye pazarına sunulması hedefleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Renault Megane eVision; elektrikli hatcback provası tanıtıldı