reklamı kapat

POPÜLER

scarecrow

Batman Arkham Knight bekleyişine video molası

Rocksteady Games, geçtiğimiz hafta Batman Arkham Knight‘ı 2015’e ertelediğini duyurmuş ve Batman hayranlarını üzmüştü. Arkham serisinin son oyunu, geliştirici ekip oyunun hazır olduğunu hissedene kadar çıkmayacak olsa da, Batman oynanış videosuyla E3’te gösterişli bir çıkış yaptı.

Arkham Knight, yeniden tasarlanmış karakterleri, yeni Batman kostümü, yeni bir düşman ve Batmobile ile büyük beklentiler oluşturmuştu. Yeni nesil konsollara ve PC’ye çıkacak olan oyunun ertelenmesinin yarattığı hayal kırıklığı E3’te yayınlanan oynanış videosu ile biraz olsun dağıldı.

scarecrow
Batman’in yeni kostümü ile başlayan videoda Batman’in havada süzülme deneyiminin de arttığı göze çarpan detaylardan. Batmobile sürüşü üzerine de oldukça durulan oynanış videosunda, şehirde turladığımız Batmobile’ın silaha dönüşmesine şahit oluyoruz. Bu videolardan sonra oyunun en eğlenceli kısımlarının Batmobile görevleri olacağına emin olduk. Penguin’i şöyle bir görme fırsatı elde ettiğimiz videonun asıl kahramanı ise Scarecrow oldu.

Yeni hali ile bir öncekinden çok daha korkunç ve tehditkar olan Scarecrow, bizden tam not almayı başardı. Ancak Scarecrow görevlerinin sadece PlayStation 4 için gelmesi PC ve Xbox One oyuncularını biraz üzecek gibi görünüyor.

VİDEO