reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Batman: Arkham Knight’ın çıkışı 2015’e ertelendi

Ekim ayında çıkacağı duyurulan, büyük bir heyecanla beklediğimiz Arkham serisinin yeni oyunu Batman: Arkham Knight, E3 kapıya dayanmışken gelen ertelenme haberi ile hayranlarını üzdü.

Advertisement

Son oynanış fragmanı ile Batmobile deneyimine büyük vurgular yapan Warner Bros bugün erteleme haberi ile büyük bir hayal kırıklığı yarattı. Klasik bahaneler arkasına sığınan Rocksteady Games‘in konu ile ilgili açıklaması ise kalıplaşmış cümlelerden ibaret. Oyuncular için en iyi deneyimi yaratmak istediğini söyleyen firma oyunun çok başarılı olduğunu ve bunu pekiştirmek istediklerini açıklamalarına ekledi.

Xbox One, PS 4 ve PC için çıkacak olan Batman: Arkham Knight, yeni nesile gelişini de Batmobile ile kutlayacak. Bir önceki nesilde Batmobile deneyimini yaratamadıklarını söyleyen Rocksteady Games’in Arkham Knight’taki en büyük kozlarından biri de bu. Arkham City oyunundaki Gotham City’den beş kat daha büyük bir şehrin bizi beklediği de özellikle vurgulanıyor. Daha önce haberini yaptığımız üzere karakter tasarımlarındaki farklılıklar da oyunu güçlü yapan detaylardan olacak. Böyle bir ertelemenin ardından E3’te yapılacak tanıtımın izleyeceği yol da merak konusu.