reklamı kapat

POPÜLER

Batman Arkham Knight yeni fragmanını yayınladı [Video]

Batman Arkham serisi yükselen grafiğiyle süper kahraman oyunlarının arasından çok çabuk sıyrılıyor. Batman evrenini özenle ve incelikle işleyen ekibin son oyunu Arkham Knight hayranlar tarafından merakla bekleniyor. Heyecan giderek tırmanırken yaratıcı ekip, oyun için bir oynanış videosu yayınlandı.

Daha önce duyurduğumuz haberimizde, Batman evrenindeki kötülerin tarzlarında küçük değişiklikler olduğunu söylemiştik. Bu fragmanda değişiklikleri biraz daha net görebiliyoruz. Fragmanın girişinde Scarecrow‘un ellerini net bir şekilde görülüyor. Gotham’a son uyarısını veren Scarecrow, tüm Gotham’ı etkileyecek biyolojik silahıyla şehri kaosa sürüklüyor. Tabii Gotham da hemen Batman’i çağırıyor. Bol bol Batmobil sahneleri gördüğümüz fragmanda yapımcı ekip Batmobil kullandığımızı iyice anlamamızı istemiş herhalde.

batman2
Two-Face tüm ihtişamı ile fragmanda boy gösterirken Penguin‘i ne yazık ki tam olarak göremiyoruz, ancak asıl merak edilen gizemli kötümüzün kim olduğu. Batman’in üzerine kabus gibi çöken bu karakter oldukça net, Batman’i yok etmeyi kafasına koymuş. Bu arada Batmobil var demiş miydik? Batmobil var çünkü oyunda. Oracle‘ı da görme imkanını bulduğumuz fragman genel olarak Batman’in sürüş yetenekleri üzerinde durmuş. Harley Quinn ise hayranlarını merakta bırakmayarak fragmanın sonunda yerini alıyor.

VİDEO