reklamı kapat

POPÜLER

Batman

Batman oyunu nihayet ufukta göründü

Hayranların uzun zamandır beklediği Batman oyunundan ilk görsel paylaşıldı. Bu küçücük detay bile hayranları heyecan dalgasına sürüklemeye yetti.

WB Games Montreal stüdyosunun bir süredir Batman oyunu üzerine çalıştığı bir sır değil şüphesiz. Uzun zamandır bir açıklama, küçücük bir fotoğraf, bir sızıntı veya bir bilgi beklediğimiz oyun için sürekli tetikteyiz. Öyle ki hayranlar oyunlarla alakalı her etkinlikte oyunla ilgili bir duyuru yapılabileceği düşüncesiyle kendini avutuyor. Ancak ilk görsellerden biri herhangi bir etkinlikten değil Twitter’dan geldi. WB Games Montreal resmi Twitter hesabı üzerinden bir logo paylaştı. Evet, sadece bir logo.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Batman oyunu için sabırsızlığımız artıyor

Parça parça duyurulan logo ise akıllara Court of Owls‘u getiriyor. Yeni oyunun Court of Owls üzerinden ilerleyeceği düşüncesi hayranlarda halihazırda yer edinmiş durumda. Tabii logonun ters köşe yapıp Gotham Polis Teşkilatı’nın logosu çıkma ihtimali de her zaman bulunuyor. O yüzden hemen heyecanlanmıyoruz. Logonun paylaşılması ise çok yakında yeni bir fragman görebileceğimiz anlamına geliyor. Hatta Twitter’daki duyuru tweet’inin altındaki yanıtlar fragmanın bir an önce yayınlanması gerektiğini vurguluyor. Öte yandan oyunun konusu ve içeriğiyle ilgili tek bir resmi açıklama yok. Elbette yeni Batman oyunu için herhangi bir tarih açıklaması da bulunmuyor. Fragman için bile…

25 Haziran 2021’de yeni filmin çıkacağı düşünüldüğünde ise oyun film öncesi çıkışını yapabilir diye düşünmeden edemiyoruz. Tabii benzer zamanlarda çıkarak gündemi avantajına da dönüştürebilir. Şimdilik ne yazık ki resmi duyuruyu beklemek durumundayız.

İlginizi çekebilir

PlayStation Plus ocak ayı ücretsiz oyunları