reklamı kapat

POPÜLER

Battlefield-4

Battlefield 4, takım oyunlarını da destekleyecek [Video]

DICE‘ın yaptığı duyuru ile artık Battlefied 4‘e takım olarak girme özelliği resmiyet kazandı. Şu an beta sürümü ile deneme aşamasına geçen Squad Join özelliği yakında tam haliyle oynanabilir olacak.

Battlefield‘da çevrimiçi maçlara takımlar halinde girebileceğiniz Squad Join özelliği 5 kişilik takımlar kurmanıza imkan sağlıyor. Çok kişili oyuna girmeden önce oluşturacağınız takımınız illa 5 kişi olmak zorunda da değil üstelik. Ekipte yer olduğu sürece sonradan gelen arkadaşlarınız da oyuna dahil olabiliyor.

Battlefield-4
Takımlar oluşturup oyuna girmek uzun zamandır oyuncuların istediği bir özellikti. Ne yazık ki Battlefield 4, sorunlu çıkışına bu özelliği de dahil etmemişti. Hala düzeltmeye çalıştıkları oyun içi hataları göz ardı edecek olursak DICE, bu yeni özellikle oyuncuları memnun etmeyi planlıyor. Squad Join’in beta sürümü şimdilik PS4, PS3, Xbox One ve Xbox 360 üzerinden oynanabiliyor.

Squad Join oyuncuların geri dönüşlerine göre şekillenip, Dragon’s Teeth ek paketiyle beraber yazın tam sürümüyle çıkmış olacak. Özelliğin beta versiyonu şimdilik sadece belirli haritalarda oynanabiliyor.

VIDEO

YORUMLAR