reklamı kapat

POPÜLER

Battlefield Mobile

Battlefield Mobile için Play Store üstünden yeni bilgiler geldi

Savaş oyunu denildiği zaman akla gelen ilk yapımlardan olan Battlefield için Battlefield Mobile isimli bir sürüm aktif olarak yolda.

Mobil dünya için hazırlanan Battlefield Mobile, kısa süre önce Google Play Store üzerindeki yerini aldı. Daha önce 2022’de geleceği aktarılan oyun, şimdilik erken test aşamasında yer alıyor. Ancak bu testler çıkışın 2022’e kalmayacağını ya da 2022’nin hemen başında olduğunu gösteriyor.

Google Play Store sayfasından oyun hakkında birçok detay da öğrenebiliyor. Bazı ekran görüntülerinin paylaşıldığı sayfaya göre BFM içerisinde aktif olarak yıkım olacak. Yani binalar örneğin tank atışları sonrasında parçalanabilecek.

Oyunculara Assault, Support, Medic ya da Recon sınıfları arasında seçim şansı sunacak mobil oyunun içerisinde, birçok kullanılabilir araç da olacak.

Battlefield Mobile yüksek ihtimalle Türkiye’de de açılacak. Yapımın Türkiye dahil birçok pazarda ücretsiz olmasının da etkisiyle çok oynanması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Battlefield Mobile öncesinde ses getiren mobil oyun çıkış yapan Assetto Corsa Mobile olmuştu

Assetto Corsa Mobile, iPhone ve iPad için 46,99 TL‘lik fiyat etiketiyle elde edilebilir hale geldi. Firmanın açıklamasına göre buradan indirilebilen oyunda 6 farklı mod, tamamen lisanslı 59 farklı otomobil ve 9 farklı pist yer alıyor.

Zaman ve hava durumu değişimi gibi özellikleri de olan ACM, genel olarak güzel grafiklere sahip ve mobil yarış tutkunlarını memnun edecek gibi görünüyor.

Brands Hatch, Laguna Seca ve Imola gibi efsane pistlerde büyük mücadelelere girilecek yapım, Abarth, Ferrari, Lamborghini, Maserati, Porsche ve Toyota imzalı araçlar ile farklı türlerde yarış deneyimi sunacak.

Peki Android? Firma açık olarak şu an için ACM’yi Android’e getirme gibi bir planları olmadığını belirtiyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın en yeni kablosuz kulaklık modeli