reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A32

Yeni Samsung Galaxy A serisi hakkında önemli kamera gelişmesi

Galaxy A serisiyle önemli bir başarıya yakalayan Samsung, Galaxy A serisini geliştirmeye devam ediyor. Gelen son haberlere göre önümüzdeki yıl satışa sunulacak A serisi kamera performansıyla daha da iddialı hale gelecek.

Samsung, bu yıl piyasaya sürdüğü Galaxy A52 ve Galaxy A72 modellerinin kameralarında optik görüntü sabitleme sistemine destek vermişti. Amiral gemisi akıllı telefonlar için sunulan bu özelliğin önümüzdeki yıl tüm Galaxy A modellerine de geleceği konuşulıyor. Paylaşılan bilgi gerçeğe dönüşürse en uygun fiyatlı Galaxy A modelinde de bu özellik yer alacak. Ana kameraya eklenecek bu özellik fotoğraflarda veya videolarda oluşabilecek sarsıntıyı azaltıyor. Bu sayede daha kaliteli fotoğraflar ve videolar ortaya çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Galaxy A serisinin önümüzdeki yılın başında satışa sunulması bekleniyor.  Optik görüntü sabitleme sisteminin yeni Galaxy A modellerine gelecek olması gerçekten etkileyici görünüyor. Yüksek fiyatlara satılan üst düzey akıllı telefonlarda kullanılan bu özelliğin bütçe dostu Galaxy A modellerinde de yer alacak olması fotoğraf ve vide çekimi yapanlar için önemli bir gelişme. Samsung’un amiral gemisi telefonlarında tercih ettiği üst düzey diğer özellikleri de gelecekte piyasaya sunulacak Galaxy A modellerinde görmeyi umuyoruz.

Haberde kullanılan görsel Samsung Galaxy A32’ye aittir

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın