reklamı kapat

POPÜLER

Battlefiled_V

Battlefield V Firestorm’un oynanış videosu yayında [İzle]

Battlefield V Firestorm oyun tutkunları tarafından dört gözle bekleniyor. Merakla beklenen oyun modunun oynanış videosu yayınlandı. 25 Mart’ta oyun tutkunlarının beğenisine sunulacak Firestorm modu, oyun tutkunlarını savaşa davet ediyor.

En büyül Battlefield haritasına sahip olacağımız Firestorm modunda oyuncular isterlerse tek başlarına isterlerse arkadaşlarıyla oluşturacakları iki kişilik veya dört kişilik gruplarla oynayabiliyor. Daha önce görülmeyen yeniliklerle birlikte gelen modda yaralanan oyuncu sisteminde yapılan değişiklikler göze çarpıyor. Klasik Battle Royale oyununda yere düşürülen oyuncu, takım arkadaşları tarafından kaldırılmayı beklerken herhangi bir şey yapamıyordu. Battlefield 5 Firestorm’da ise yere düşen oyuncular ellerinde bulunan silahlarla kaldırılmayı beklerken rakip oyunculara ateş etmeye devam edebiliyor. Oyuncular yeni eklenen bu mod sayesinde bot, zeplin ve helikopter gibi araçları da kullanabiliyor. Bu arada haritada standart 100 oyuncu yerine sadece 64 oyuncu mücadele edebiliyor.

Criterion Games tarafından DICE ile işbirliği içinde hazırlanan Firestorm, battle royale’i Battlefield‘in en sevilen özellikleri ile zenginleştiriyor. Giderek daralan olun alanına takım oyunu, güçlü taşıtlar ve yıkım gibi Battlefield ‘e özgü unsurlar katan bu mod oyunculara yoğun bir battle royale deneyimi yaşatıyor. Tahribat yaratarak haritanın şeklini değiştirebileceğiniz modda bir dizi farklı türde Hedef Nokta yer alıyor. Bunlar Conquest modundakilerle aynı şekilde işlemekle birlikte bazıları sabit, bazıları ise rastgele konumlarda bulunacak ve farklı türlerde sarf malzemeleri, silahlar ve taşıtlar içeriyor.

İlgili video

Battlefield V Firestorm oynanış videosu