reklamı kapat

POPÜLER

Bayrak el değiştirdi; işte karşınızda Gymkhana 2020 [İzle]

Bayrak el değiştirdi; işte karşınızda Gymkhana 2020 [İzle]

Ken Block’un en önemli işlerinden Gymkhana’nın 2020 sürümü yayımlandı. Gymkhana 2020 ile bayrak Block’tan Travis Pastrana‘ya geçiyor.

Ken Block, yıllardır devam ettirdiği Gymkhana şovlarıyla her zaman nefes kesmeyi başarmış ve her zaman büyük ses getirmişti. Bu gelecekte de böyle olacak ancak Gymkhana 2020 itibarıyla artık direksiyonun başında Travis Pastrana yer alıyor. Yukarıda izleyebileceğiniz yeni Gymkhana şovu içerisinde önemli bir değişiklik daha bulunuyor. O da yeni seride bir Ford marka aracın yer almaması oluyor. Biliyorsunuz Gymkhana serilerinde uzun zamandır hep bir özel modifiye edilmiş Ford kullanılıyordu. 2020 sürümde ise yine özel modifiye edilmiş bir Subaru WRX STI kullanılıyor. Bu Subaru ile yapılan yeni sponsorluk ortaklığının meyvesi performans canavarının, 2.3 litre Boxer motoruyla tam 862 beygir güç ürettiği aktarılıyor. Bünyesinde hareketli bir rüzgarlık yer alan WRX STI, gerçekten şova oldukça uygun ve genel olarak kendi seviyesinde sınırları zorluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gymkhana 2020, Travis Pastrana ile ruhu devam ettiriyor

Yeni video ABD’de yer alan Annapolis, Maryland içerisinde çekilmiş ve direkt olarak bir nehrin üzerinden yapılan atlama ile başlıyor. Bir Gymkhana olarak içerisinde bol bol drift yani yanlama yer alan video, otomobil tutkunlarını memnun edecek gibi görünüyor. Dokuz dakika uzunluğundaki yukarıda izleyebileceğiniz videonun bir bölümünde Subaru WRX STI‘a yakın zaman önce tanıtılan 2021 Subaru BRZ modeli de katılıyor. Böylece eğlence iki katına çıkıyor.