reklamı kapat

POPÜLER

Beats 3

Beats Studio 3 kulaklıklar yeni renk seçenekleriyle göz alıyor

Apple, Beats Studio 3 kulaklık ailesine yeni renk seçenekleri getirdi. Skyline adı verilen koleksiyon adı altında sunulan renk seçenekleri kullanıcıların dikkatini çekeceğe benziyor. Apple Store Online mağazası üzerinden piyasaya sunulan renk seçenekleri arasında kristal mavi, çöl kumu, geceyarısı siyahı ve gölge gri renk seçenekleri karşımıza çıkıyor.

Beats ve Apple, Beats Studio3 Wireless kulaklıktaki Apple W1 çip sayesinde müzik dinleme biçimini değiştiriyor. Kulaklıkta W1 çipin yer alması, Apple cihazları  için sorunsuz kurulum ve değiştirme olanağı sağlıyor. Pure ANC (Kusursuz Uyarlamalı Gürültü Önleme) açıkken gün boyu tüm özellikler kullanılarak müzik çalma için 22 saate kadar pil ömrünü ve 10 dakika şarjla 3 saat müzik çalma imkanı veren Fast Fuel teknolojisini beraberinde getiriyor. Düşük güç modu için Pure ANC’nin (Kusursuz Uyarlamalı Gürültü Önleme) kapatılması 40 saate kadar pil ömrü sunuyor. Kullanışlı ve çok fonksiyonlu kulak üstü kumandasıyla aramaları yanıtlamak, müziği kontrol etmek ve Siri’yi etkinleştirebilmek de mümkün. Yumuşak kulak üstü destekler, gelişmiş hava alma özelliğinin yanı sıra her baş şekli için özel, esnek bir uyum sunan ergonomik dönüş fonksiyonuna sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Beats Studio 3’ün Türkiye fiyatı ne kadar?

Beats Studio 3’ün yeni renk seçenekleri henüz Türkiye’de satışa sunulmasa da çok yakında kulaklığın yeni renk seçeneklerinin Türkiye’de de satışa sunulmasını bekliyoruz. Kulaklığın satış fiyatı ise 2.299 TL.

İlginizi Çekebilir

Sürgülü akıllı telefonların sayısı artıyor