reklamı kapat

POPÜLER

Apple Beats iPhone

Nefeslerin tutulduğu yeni iPhone etkinliğinde önemli bir eksik olacak

Apple çok kısa süre sonra iPhone XS ve iPhone XS Max modelleri tanıtacak. Ancak etkinlik kapsamında önemli bir eksik bulunacak.

Teknoloji devi Apple, geçtiğimiz yıllarda tam 3 milyar dolar ödeyerek Beats markasını bünyesine katmıştı. Üst seviye fiyata sahip kulaklıklar ile karşımıza çıkan Beats, son dönemde çok fazla gündeme gelmiyor. Bu sessizliğin bugün de devam edeceği belirtiliyor. Çünkü Apple’ın Türkiye saati ile 20:00’de başlayacak etkinlikte yeni bir Beats ürünü tanıtması beklenmiyor. Kendi adına 2018’in en önemli donanım etkinliğini bu açıdan boş geçecek firma, gerçekten şaşırtıyor. Biraz arka plana atılmış izlenimi yaratan marka, mevcut ürünleriyle yoluna devam ediyor. Bu da firmadan yeni ürün bekleyenler için biraz üzücü görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Peki Apple etkinliğinde tam olarak neler geliyor?

İlk olarak 5,8 inç OLED ekranlı iPhone XS, 6,5 inç OLED ekranlı iPhone XS Max ve 6,1 inç LCD ekranlı iPhone XR tanıtılacak. Ayrıca trilyon dolarlık şirket yeni telefonlarına ek olarak yeni Watch ve AirPods 2 modellerini de görücüye çıkaracak. Hey Siri desteğiyle öne çıkacağı belirtilen AirPods 2, kablosuz olarak şarj edilebilecek. İlk sürümü çok beğenilen kablosuz kulaklığın, aynı tasarımını sürdüreceği biliniyor.

İlginizi Çekebilir

Sürgülü akıllı telefonların sayısı artıyor