reklamı kapat

POPÜLER

Besiktas_cizgi_film

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’dan dikkat çekici proje

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın dikkat çekici projesi yolda. Başkan Fikret Orman, Beşiktaş kulübüne para kazandırmak adına Beşiktaş’ın çizgi filmini Japonlar’a çektirmeye hazırlanıyor.

Sabah Gazetesi’nin aktardığı habere göre Beşiktaş, bu çizgi filmiyle Japonya’da büyük ses getirmeyi amaçlıyor. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın 10 günlük Japonya çıkarmasında birçok üst düzey görüşme gerçekleştirdiği belirtiliyor. Orman, Japon halkının çok sevdiği ve ülkenin en tanınmış eserlerinden olan Japon çizim sanatı anime ile ilgili girişimler için de düğmeye basmış durumda.

Japonya’da milyonlarca insanın ilgi duyduğu bu sektörde Beşiktaş’ın yer almasının kulübe büyük ivme kazandıracağını düşünen Orman’ın takımın televizyonlarda çizgi film olarak yer alması için yeni bir anlaşma yapacağı konuşuluyor. Böylece hem reklam yapılacağı hem de kulübün kasasına para gireceği dile getiriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galatasaray’lı Nagatomo ve Beşiktaş’lı Kagawa yemekte bir araya geldi

Galatasaraylı Nagatomo ile Beşiktaşlı Kagawa dün yemekte buluştu. Kagawa Dünya Kupası sonrası ilk kez Japonya Milli Takımı’ndan davet alırken Nagatomo ise çağrılmadı.

İlginizi çekebilir

Hakan Muhafız 2’nin tanıtım videosu