reklamı kapat

POPÜLER

DJI Pocket 2
DJI Pocket 2
DJI Pocket 2

Beyaz renkli DJI pocket 2 resmen tanıtıldı [Video]

DJI, Pocket 2 kameranın yeni renk seçeneğini resmen tanıttı. Kısa bir süre önce ilk detayı ortaya çıkan kamera beyaz rengiyle etkileyici görünüyor.

Tasarım açısından mevcut modelle aynı olan beyaz renkli Pocket 2, Osmo Pocket modeline kıyasla daha büyük bir sensörü bünyesinde barındırıyor. Daha büyük sensör sayesinde daha kaliteli fotoğraf ve video çekimine imkan tanıyan kamerada 1/1.7 inçlik sensör kullanılıyor. 64 megapiksel çözünürlüklü kamerasıyla detaylı çekimler gerçekleştirebilen kamera piyasadaki en başarılı gimbal sistemlerinden biri olarak öne çıkıyor. Düşük ışıkta da iyi performans sergileyen kamerada HDR video özelliği de mevcut. Bu özelliğin yıl sonunda kullanıma sunulması bekleniyor.

DJI, kameraya HDR video özelliğinin de yıl sonunda geleceğini belirtiyor. Yeni modelde dört adet mikrofon yer alırken bir önceki modelde iki adet mikrofon yer alıyordu. Dört adet mikrofon sayesinde kullanıcılara daha temiz bir ses kaydı elde edeceğe benziyor. Kamerada aynı zamanda yakınlaştırma yeteneği de yer alıyor. 64 megapiksel modundayken 8 kata kadar dijital yakınlaştırma yapılabiliyor. 16 megapiksel ve Full HD çözünürlükte ise 4 kat kayıpsız yakınlaştırma yapılabiliyor.

Beyaz renkli DJI Pocket 2 modelinin fiyatı ne kadar?

Odak sistemi önceki modele göre daha iyi çalışıyor. DJI Pocket 2, dahili Wi-Fi bağlantısını da sunuyor. Bir önceki modelde Wi-Fi bağlantısı için kullanıcılar harici olarak bir modül satın alması gerekiyordu. Yeni modelle birlikte bu sorun ortadan kalkıyor ve kullanıcılar yeni modelde dahili modül olduğu için harici bir modül alması gerekmiyor. Kameranın yurt dışındaki fiyatı ise 439 dolar. Bu fiyatım içerisinde mikrofonların da yer aldığını söyleyelim. Beyaz renkli model combo paket haricinde şu anda tek olarak satılmıyor.

İlgili video

Beyaz renkli DJI Pocket 2 ile tanışın