reklamı kapat

POPÜLER

PlayStation 4_BİM

BİM’den uygun fiyata PlayStation 4 ve Red Dead Redemption 2 paketi

Teknolojik cihazları uygun fiyata kullanıcıların beğenisine sunan BİM, bu kez oyun tutkunlarını mutlu edeceğe benziyor. PlayStation 4 satın almayı düşünenlere güzel bir haberimiz var.

Daha önceden de PlayStation için bir kampanya düzenleyen BİM, yine PlayStation 4’ü uygun fiyatla satışa sunuyor. BİM tarafından yapılan duyuruya göre PlayStation 4 ve Red Dead Redemption 2’nin yer aldığı set BİM mağazalarında 1.799 TL’den satılacak. PlayStation 4’ün 500 GB’lık kapasiteye sahip olduğunu belirtelim. Şu anda 500 GB’lık PlayStation 4’ün 1.879 TL’ye Red Dead Redemption 2’nin ise 250 TL’ye satıldığını söyleyelim. Eğer şu sıralar bir PlayStation 4 sahibi düşünüyorsanız BİM’in kampanyasına göz atmanızda yarar var. Ayrıca PlayStation 4 paketinde en iyi oyunlardan biri olan Red Dead Redemptin 2’nin gelmesi de bir diğer avantaj.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Red Dead Redemption 2 büyük başarıya imza atmıştı

GTA V’in ardından en hızlı satılan oyun olma unvanını elde eden Red Dead Redemption 2, oyun dünyasında tüm dikkati üstüne çekmişti. Yapım, elde ettiği başarıyla Avengers: Infinity War’ı da geride bırakmıştı. Avengers: Infinity War’ın ilk üç günde 640 milyon dolarlık hasılat elde ettiğini hatırlatalım. GTA V ise ilk hafta sonunda tam 1 milyar dolarlık hasılat elde ederek ulaşılması güç bir rekora imza atmıştı.

İlgili video

Red Dead Redemption 2 oynanış fragmanı