reklamı kapat

POPÜLER

Sony PlayStation 5

Dört gözle beklenen PlayStation 5 hakkında son iddialar

PlayStation 4 Pro’nun satışa sunulmasının ardından artık gözler PlayStation 5’e çevrilmiş durumda. Oyun tutkunları tarafından merakla beklenen PlayStation 5 hakkında yeni detaylar ortaya çıktı.

Gelen son bilgilere göre PlayStation 5,  eski modellerle uyumlu olacak. PlayStation 5’in PS4, PS3 ve PS2 konsollarına da destek vereceği belirtiliyor. Eğer iddialar gerçeğe dönüşürse bu haber oyuncuların epeyce hoşuna gideceğe benziyor. AMD’nin Navi mimarisine dayanan 8 çekirdekli Ryzen işlemcisinden güç almasını beklediğimiz PlayStation 5’te özel bir GPU yer alacağı dile getiriliyor. PlayStation 5’in net satış fiyatı henüz belli olmasa da oyun konsolunun yurt dışında 500 dolardan satışa sunulması bekleniyor. Merakla beklenen PlayStation 5’in 2020 yılında piyasaya sunulmasını bekliyoruz. PlayStation 5’in sunacağı oyun denemiyle çıtayı daha da yukarı taşıması bekleniyor. Geçtiğimiz yıl satışa sunulan Red Dead Redemption 2’de grafik açısından çıtanın en üst noktaya taşındığını görmüştük. PlayStation 5 ile birlikte bu çıtanın daha da yukarı taşınacağı iddia ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Grand Theft Auto VI ne zaman gelecek?

PS5 ile birlikte Grand Theft Auto VI’nın gelmesi de kuvvetle muhtemel. Oyun konsolu hakkında yeni detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi Çekebilir

PlayStation Classic