reklamı kapat

POPÜLER

Bir karakterin daha Game of Thrones’a döneceği ortaya çıktı [Video]

Gelecek yaz ekranlara dönmesi beklenen Game of Thrones‘un çekimleri İspanya‘da devam ediyor. İnternette paylaşılan yeni bir video ile birlikte sevilen bir karakteri daha yedinci sezonda göreceğimiz ortaya çıktı.

George R. R. Martin‘in A Song of Ice and Fire serisinden uyarlanan Game of Thrones dünya genelinde ilgi görmeye devam ediyor. Yedinci sezonunda daha az bölümle karşımıza çıkacak dizinin çekimleri yaz aylarında başlamıştı. Şimdilerde prodüksiyon çalışmaları İspanya‘daki Muriola Sahili‘nde devam ediyor. Her yerde hayranı bulunan dizinin çekimlerine dair detaylar da devamlı olarak internette paylaşılıyor. Bu sayede bir karakterin daha geri dönüşü kesinleşmiş oldu.

Haberimizin bu noktasında uyarmakta yarar görüyoruz; eğer yedinci sezona dair bilgi edinmek istemiyorsanız yazının devamını lütfen okumayın. Haberimiz yedinci sezonla ilgili spoiler içeriyor.

İspanya‘daki çekimlerde sevilen üç karakter bir arada görüntülendi. Bir süredir akıbeti bilinmeyen Gendry‘nin de çekimlerde yer alması özellikle dikkat çekti. Böylece Joe Dempsie‘nin diziye dönüşü kesinleşmiş oldu. Gendry görüntülenen anlarda Davos ve Tyrion ile birlikte yer alıyor. Üçlü bir grup pelerinliden uzaklaşmaya çabalıyor. Anlaşılan o ki, Game of Thrones’un yeni bölümlerinde Gendry’ye ne olduğunu öğrenme fırsatı yakalayacağız. Tüm bu gelişmeler 2017 yazını heyecanla beklemeye yeter de, artar bile.

VİDEO

İLGİLİ HABERLER