reklamı kapat

POPÜLER

Counter-Strike

Bir kişinin Counter-Strike silah kaplamasına 1 milyon dolardan fazla para verdiği ortaya çıktı

Oyun dünyasından ilginç bir haber geldi. Bir kişinin Counter-Strike silah kaplamasına (Skin) 1 milyon dolardan fazla para verdiği ortaya çıktı.

“StatTrak Factory New AK-47 Blue Gem pattern 661” adı verilen Ak-47 kaplaması, 1 milyon dolardan daha pahalıya satılmış ancak henüz tam olarak ne kadar ödendiği bilinmiyor. Buna karşın, kaynaklara göre karşımızda şimdiye kadar halka açık olarak satılan en pahalı oyun içi silah kaplaması yer alıyor. Sadece tek bir örneği bulunan bu özel kaplama, söylendiği kadarıyla 2013 yılında CS:GO’da tanıtılmış. Kaplamanın ‘Minimal Wear’ versiyonları da bulunuyormuş, ancak bu yılın başlarına kadar kimse yukarıdaki ‘Factory New’ varyantını görmemiş. Bir StarTrak 661 kaplama en son 2022 yılında satışa sunulmuş ve “Minimal Wear” versiyonu 400 bin dolara alıcı bulmuş. u son gelişmeyle beraber, daha önce bir Blue Gem bıçağın sahibinin yaklaşık 1,5 milyon dolarlık bir teklifi geri çevirdiği hatırlatılıyor, bu sayılar gerçekten akıl almaz görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu arada Epic Games Store’un şu an ücretsiz olarak Marvel’s Midnight Suns verdiğini hatırlatalım. Bu oyun hakkında geçilen açıklamada şunlar paylaşılıyor: “Marvel’s Midnight Suns; bir RPG oyununun zengin hikayesini, karakter ilişkilerini, kişiselleştirme ve ilerleme özelliklerini devrim niteliğindeki yeni bir kart tabanlı taktik oyununun taktiksel strateji ve savaş mekanikleriyle birleştiren bir oyun. Marvel Evreni’nin karanlık yüzünde geçen bu macerada dünyanın bugüne kadar karşılaştığı en büyük tehdit olan Lilith ve eski tanrı Chthon’un iblis güçlerine karşı savaşırken efsanevi Marvel Süper Kahramanları ve tehlikeli doğaüstü savaşçılarla yıkılmaz bağlar oluşturacaksınız.Siz, Marvel Evreni’nin tamamen kişiselleştirilebilir ilk orijinal kahramanı olan the Hunter’sınız.

Görünüşünüzü kişiselleştirin, olaylara vereceğiniz tepkileri seçin ve The Avengers, X-Men, Runaways ve diğer Marvel efsaneleriyle arkadaş olun. Benzersiz bir deneyim yaşamak için hangi görevlere çıkacağınıza ve görevlerde yanınıza kimi alacağınıza karar verin ve diğer pek çok seçeneği değerlendirin. Büyük beğeni kazanan XCOM serisinin yaratıcıları, Süper Kahraman sezgileriyle zekice davranmayı ödüllendiren sürükleyici ve kişiselleştirilebilir, kart tabanlı bir savaş sistemi sunuyor. Kötülüğün güçlerini yenmek için taktiksel sıra tabanlı görevlerde Süper Kahraman ekibinizi görevlendirin. Her efsanevi mücadelede avantaj sağlamak için ortamı kullanın, savaş alanında yer değiştirin ve mükemmel atışı veya kombinasyonu bulun.”

Şaşırtan Counter-Strike gelişmesi yanında bu da ilginizi çekebilir: Acer imzalı elektrikli bisiklet modeli