reklamı kapat

POPÜLER

Bisiklet hırsızlarının yeni korkulu rüyası: Ottolock [Video]

Söz konusu bisiklet sürmek, dolaşarak biraz keyif yapmak olduğunda canımızı en fazla sıkan şey hırsızlık ihtimali oluyor. Bisikletinizle bir yere gittiğinizde çalınmaması için ya tam anlamıyla koruma sağlamayan kilitlere ya da çok ağır alternatiflere yönelmek zorunda kalıyoruz. Ottolock yeni tasarımıyla güvenliği ve hafifliği bir araya getiriyor. Bisiklet sahiplerinin rahatça istedikleri yere gitmesine ve hırsızlığı dert etmemesine olanak sağlıyor.

Ottolock çantanızda, cebinizde veya direkt bisikletiniz üzerinde taşıyabileceğiniz hafif bir alternatif olmasıyla öne çıkıyor. OTTO DesignWorks tarafından tasarlanan üründe kevlar kullanılmış. Normalde kurşun geçirmez yeleklerde tercih edilen bu madde ekstra ağırlık yapmadan güvenlik sağlıyor. Dolayısıyla kesici aletler ile zarar verilemiyor.

Rahatça taşınabilen bir kilit sistemi olduğundan bebek arabalarından tutun, piknik malzemelerine kadar çalınmasını istemediğiniz her şeyle birlikte kullanabiliyorsunuz. Ottolock farklı amaçlarla kullanılabilmeyi mümkün kılmak için üç farklı boyutla birlikte geliyor. Standart versiyon 76 santim uzunluğunda. Daha kısa bir kilit isteyenler 45 santimlik versiyonu, daha uzun olmasını arzu edenler ise 150 santimlik versiyonu da bulunuyor. Aynı zamanda üç farklı renk alternatifi olan ürünün standart versiyonu 55 dolardan satılıyor. Fiyat tercih ettiğiniz kilidin uzunluğuna göre değişkenlik gösteriyor. Bu pratik ürüne sahip olmak isteyenler OTTO DesignWork’ün internet sitesini ziyaret edebilir.

VİDEO