reklamı kapat

POPÜLER

BMW i8 incelemesi [Video]

LOG’da ilk günden bu yana otomobil haberlerine yer veriyoruz. Ancak ilk kez bir otomobil incelemesiyle karşınızdayız. Açıkçası ilk otomobil incelememiz için seçici davrandık. İncelemesini yapacağımız ilk otomobilin en iyiler arasında yer alması, teknolojisiyle öne çıkması ve benzersiz olması üzerinde yoğunlaştığımız kriterlerdi. İşte tüm bu özelliklere sahip, sürdürülebilirlik kavramıyla kendi sınıfında devrim yaratan BMW i8 bizimle.

Detaylara inmeden önce, sonda söyleyeceğimizi en başta söyleyelim; BMW i8, herkesin sahip olmak isteyeceği, ancak konu satın alma olduğunda, maddi gücün dışında farklı bir bakış açısına da sahip olmanızı gerektiren, sıra dışı bir otomobil. Daha fazla zaman kaybetmeden, i8’in dış tasarımıyla incelememize başlayalım.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“BMW i8 incelemesi [Video]” için 13 cevap

 1. Hakan Ç. dedi ki:

  Yıllardır kalitesi ve çizgisine olan sempatimi adam gibi dergisi ve log.com.tr ile perçinleyen LOG bu video ile olayı aşmış. Tebrikler! Harika bir görsel şov eşliğinde tarafsız yorumlar ile izlemek çok iyi geldi. i3 ü de sabırsızlıkla bekliyoruz.

 2. LOG dedi ki:

  Yorumlarınız ve desteğiniz için teşekkürler.

 3. can dedi ki:

  Tebrik ediyorum, çok başarılı bir inceleme videosu olmuş. BMW’ye gönderseniz sanırım resmi tanıtım videosu bile olabilir. Can

 4. Abidin dedi ki:

  Çekimler falan çok güzel ama biraz fazla özet gibi olmuş. Otomobil değil de otomobilin tasarımı ve sunduğu teknolojiler incelenmiş. Mesela yol tutuştan hiç bahsedilmemiş sonuçta bu spor bir araba ve amacına uygun kullanılmak istenilecek. Ama çekimlere hayran kaldım daha iyi yapılamazdı sanırım.

 5. Elvankentim.Net dedi ki:

  Çekimler mükemmel olmuş. Hybrid ve Elektrikli araçlara yönelik incelemeler yapılması taraftarıyım. Toyota Yaris Hybrid ve Toyota Pirius araçları ülkemizde ulaşılabilir bir fiyattalar. Onları önerebilirim test için.
  Teşekkür ederim. Mükemmel her şey 🙂

 6. Erkam dedi ki:

  i8 harika bir araba. ancak gercek bir elektrikli araba deneyimi yasanmak isteniyorsa bakilmasi gereken arac i3 degil tesla model s olacaktir. umarim model s incelemesi de gelir. oldukca ilgi cekici olacaktir.

 7. Nova dedi ki:

  Hey maşallah LOG siz ne yaptınız bu kadar güzel anlatım ile kafamdakı merak ettıgım her seyı aydınlatmıssınız teşekkürler

 8. LOG dedi ki:

  Biz teşekkür ederiz. İyi seyirler 👍🏻

 9. Birisi bana bunu açıklasın dedi ki:

  Elektrik motoruyla 37 km gidebilen ve max 120km/saat hıza çıkan bir araba 598k fiyata satılıyorsa açıkça çöptür. Hatta düzeltiyorum, çöpoğlu çöptür. Konu dönüp dolaşıp Tesla kıyaslamasına gelecek o yüzden fazla uzatmayacağım. Umarım Tesla ülkemize biran önce gelir de şu rezillikten kurtarır. Menzil desen berbat, motor desen yanmalı motor külfeti, benzin derdin var. Elektrik motoruna geçsen zaten komedi. Tasarım dışında neresinden tutsan elinde kalıyor..

 10. Ertan Can Atik dedi ki:

  İlk inceleme için gayet başarılı. Ama arabayı performanslı kullanırken de görsek fena olmazdı. Tek sıkıntı konuşma üslubu. Kitap gibi değil de daha rahat bir üslup kullansanız daha iyi olur.

 11. Ertan Can Atik dedi ki:

  Prius derken !!!!

 12. Ertan Can Atik dedi ki:

  Hibritin olayı bu zaten. Elektrikli motorun amacı tek başına çalışmak değil yanmalı motora yardımcı olmak.

 13. Birisi bana bunu açıklasın dedi ki:

  Kesinlikle öyle dostum. Zaten beni 1.5cc yanmalı motorun 300 küsür hp üretmesi heyecanlandırıyor. Hatta ve hatta bu M1 serisi bu motorla gelsin ağzım açık kalır alkışlarım. Fakat, benim söylemek istediğim, işin içine elektrik motoru girince klasmanın ve beklentilerin değişmesi. Hadi Yaris Prius falan olsa neyse de 600bin liralık fiyat etiketiyle birlikte bu araç bana komik geliyor. Şimdi sana soruyorum; elektrik motoru resmen konmuş olmak için konulmuş gibi durmuyor mu? Kısıtlı menzil ve düşük hıza sahip bu motor olmasa olmaz mıydı? Sırf hibrit demek için mi yapılmış işte bunları anlayamıyorum 🙁