reklamı kapat

POPÜLER

BMW M2
BMW M2
BMW M2
BMW
BMW

BMW M2 Competition’a gelen yeniliklerle pist heyecanı sokaklara taşınıyor

BMW, 2019 model M2 Competition’ı geçtiğimiz ay otomobil tutkunlarının beğenisine sunmuştu. BMW, M2 Coupe yerine gelecek M2 Competition hakkında yeni detaylar açıkladı. Otomobili satın almayı düşünen kullanıcılar M Performance Parçaları arasından seçim yapabilecek.

Şirket, süspansiyon, frenler ve daha hafif karbon fiber aksesuarlar için yükseltmeleri içeren bazı parçaları açıkladı. BMW M Performance Parçaları, bunu yarış pistlerinden sokaklara taşır. Aerodinamik, hareketli aksam, kokpit ve yürüyen aksam kategorilerinde sonradan eklenebilen bileşenlerle, BMW’nizin sportif özelliklerini daha da artırmak mümkün. BMW M Performance egzoz sistemleri, her yönüyle ortamı belirliyor. Üstün kalite ile üretilen bu bileşenler oldukça sportif bir ses sağlamanın yanı sıra egzoz basıncını azaltmaya da yardımcı oluyor. Krom, karbon fiber veya titanyum premium egzoz çıkışı kaplamaları, ayrıcalıklı, yüksek teknolojili görünümü ile etkiliyor.

BMW’nin otomobil tutkunlarına armağanı: M2 Competition

2019 BMW M2 Competition’da biturbo desteğine sahip 3.0 litrelik sıralı altı silindir bir motor bulunuyor. Bu motorla birlikte otomobil 100 kilometre hızlanmasını 4 saniyede tamamlıyor. Otomobilin saatteki maksimum hızı ise 250 kilometre. Motor, 405 beygir güç ve 550 Nm tork üretebiliyor. Otomobille ilgili tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgili video

2018 BMW M5

İLGİLİ HABERLER