reklamı kapat

POPÜLER

Microsoft Windows 10 Your Phone

Microsoft, yeni uygulaması ile telefonları Windows 10’a taşıyor

Yazılım devi Microsoft, düzenlediği 2018 Build Geliştiriciler konferansı kapsamında yeni geliştirdiği “Your Phone” uygulamasını tanıttı. Bu uygulama ile telefonlar Windows 10‘a taşıyor. İşte ilk detaylar;

2018 Build Geliştiriciler konferansı kapsamında önemli duyurulara başlayan Microsoft, Your Phone ile çok güzel süreç planlıyor gibi görünüyor. Bu yeni uygulama ile kişiler akıllı telefonlarını direkt olarak bilgisayarlarına yansıtabiliyor. Beklendiği üzere iOS ve Android tarafında yer alan uygulama, iOS tarafından ciddi kısıtlamalara sahip olacak deniyor. Android tarafında ise sürecin çok daha farklı olduğu söyleniyor. Çünkü gelen bilgilere göre firma tüm Android telefon arayüzünü “Your Phone” aracılığıyla bilgisayarlara aktarabiliyor. Biliyorsunuz iOS tarafında Apple‘ın ciddi kısıtlamaları ve kuralları bulunuyor. Bu yüzden de yeni uygulama özellikle Android kullanıcıları için harika görünüyor. İlk defa karşımıza çıkmayan bu altyapı, resmi olarak geliyor olmasıyla fark yaratıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Microsoft Windows 10 Your Phone

Microsoft, Your Phone ile Windows deneyimini artırıyor

Genel olarak bu özellikle mesajlara, fotoğraflara ve bildirimlere Windows 10 sistemlerden ulaşılabilecek olması çok güzel görünüyor. Bu hafta ilk olarak Windows Insiders platformuna açılacak özellik, daha sonra herkese gelecek. Detaylarının yakın zamanda ortaya çıkacağı söylenen uygulama, gerçekten oldukça kullanışlı duruyor.

İlgili Video

Windows işletim sistemli ilginç ürün

İLGİLİ HABERLER