reklamı kapat

POPÜLER

Microsoft Your Phone Windows 10 Android

Microsoft’un Android ve Windows 10 arasındaki sınırı kaldıran uygulaması Your Phone çıktı [İndir]

Yazılım devi Microsoft, geçtiğimiz ay Android ve Windows 10 arasındaki sınırı kaldıran uygulama Your Phone ile gündeme gelmişti. İşte bu merak edilen uygulama kullanıma çıktı.

Your Phone uygulaması, geçtiğimiz ay Windows 10 Insider programı kapsamında test edilmeye başlanmıştı. Bugün ortaya çıktığı kadarıyla uygulama herkes için indirmeye sunuldu. Nisan 2018 güncellemesine sahip Windows 10 bilgisayarlarda çalışan uygulama, direkt olarak buradan indirilebiliyor. İndirmesi ve kullanması ücretsiz olarak Your Phone uygulaması, Android akıllı telefon sahipleri için çok güzel görünüyor. Baktığımız zaman uygulama temel olarak Android cihazınızda sakladığınız içeriklere daha kolay erişim sağlamanıza olanak tanıyor. Android 7.0 ve üstü cihazlarla uyumlu olan bu uygulamayı, telefonunuza da indirmeniz gerekiyor. Uygulama ile şu an yapılacaklar ise maalesef oldukça kısıtlı. Gelecekte metin mesajı ve bildirim desteği getireceğini belirten Microsoft, şu an bilgisayar ile telefon arasında “sürükle bırak” şeklinde fotoğraf aktarımına izin veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Microsoft Your Phone uygulaması gelecek vadediyor”

Uygulamanın şimdilik herhangi bir iPhone desteği bulunmuyor. Ancak desteğin ilerleyen süreçte geleceği yönünde firma söz veriyor. Ancak iPhone tarafında birçok özelliğin aktif olarak sunulmayacağı belirtiliyor. Bunun arkasında ise elbette Apple’ın kısıtlayıcı yapısı yer alıyor.

İlgili Video

Firmanın en son bilgisayar modeli Surface Go