reklamı kapat

POPÜLER

BMW M2 Coupe performans aksesuarlarına kavuştu

03 Kasım 2015

Hız, performans, sportif görünüm ve yarış köklerini vurgulayan M logolu BMW modelleri, BMW dünyasında ayrı bir öneme sahip. M Performance aksesuarlarıyla donatılan M’ler ise apayrı. Tıpkı yeni M2 Coupe gibi.

BMW’nin SEMA Fuarı için hazırladığı yeni spor otomobili, M Performance parçalarından fazlasıyla nasibini almış durumda. Halihazırda etkileyici bir tasarıma sahip olan M2 Coupe, performans artırıcı aksesuarlarından sonra iyice göz kamaştırıcı hale gelmiş. Bu aksesuarlar arasında siyah parlak böbrek ızgaralar (BMW kidney grille) ve çamurluk ızgaraları, karbon fiber kaplı arka kanat, ayna kapakları ve egzoz başları yer alıyor.

İç mekanda ise daha kalın çerçeveli Alcantara direksiyon simidi, karbon fiber kaplı vites topuzu ile orta konsol ve paslanmaz çelik kaplı pedallar yer alıyor. Tüm bunlar performanstan ziyade tasarım değişiklikleri gibi dursa da otomobilin aerodinamik yapısını artırdığı için dolaylı olarak performansı da artırıyor diyebiliriz. Doğrudan performansı etkileyen değişiklikler ise yeni geliştirilen spor süspansiyon ve spor egzoz sistemi.

YORUMLAR