reklamı kapat

POPÜLER

BMW 3 Serisi, Z4 ve X2

Japonya çıkarması; BMW 3 Serisi, Z4 ve X2 için “Sunrise” versiyonları

Sınırlı üretim adetlerle Japonya pazarına özel olarak sunulacak olan BMW 3 Serisi, Z4 ve X2 modellerinde M paket donanım seviyesi merkeze alınacak.

Hafta içerisinde X2’nin hibrit versiyonuyla karşımıza çıkan BMW, küresel bazdaki hareketliliğini de kapsamlı şekilde devam ettiriyor. “Edition Sunrise” adını verdiği özel bir seriyle Japonya pazarı için yeni bir hamle gerçekleştiren marka, bu seride üç farklı sınıfta seyreden modeline yer veriyor. BMW 3 Serisi, Z4 ve X2’ye dayanan bu modeller sınırlı sayıda sadece Japonya’daki kullanıcılar için satışta olacak. Dış bölümlerinde ortak olarak kırmızı ve beyaz renk kombinasyonlarını barındıran versiyonların 50 ile 200 aralığında üretilmesi planlanıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sunrise paketiyle BMW 3 Serisi ve diğer isimlere yansıyanlar

Alp Beyazı olarak isimlendirilen hakim beyaz rengin kullanıldığı modellerde kapılar ve arka bölüm boyunca uzanan kırmızı bir çizgi öne çıkıyor. BMW, X2 ve Z4 modelleri gelecek aydan itibaren sunulurken 3 Serisi’nin ilerleyen günlerde satışa sunulacağını da tanıtımla birlikte açıkladı. Edition Sunrise formunda bulunan X2’de xDrive18d M Sport paketi kullanılıyor. Sadece 200 adetle sınırlı olan bu modelde; 19 inç M jantlar, M aerodinamik gövde paketi, M arka spoyleri ve M deri direksiyon simidi standart olarak geliyor. Bunun karşılığı olaraksa 51.404 doların etiket fiyatına yansıtıldığını görüyoruz. 3 Serisi’nde baktığımızda ise 320d xDrive M Sport modelinin merkeze alındığını görüyoruz. 63.744 dolarla sunulacak olan bu pakette de donanımla benzer. xDrive M Sport Edition Sunrise ise 50 adetle 65.229 dolara sunulacak. Son olarak, sDrive20i M Sport üzerine geliştirilen Z4 Edition Sunrise, 50 örnekle 68.662 dolara alıcı bulacak.

İlgili video

BMW X2 tanıtımı