reklamı kapat

POPÜLER

BeoPlay A1
BeoPlay A1
BeoPlay A1
BeoPlay A1
BeoPlay A1
BeoPlay A1
BeoPlay A1

B&O’nun şimdiye kadarki en uygun fiyatlı kablosuz hoparlörü: BeoPlay A1 [Video]

Bu haftanın başında yeni kablosuz hoparlörünün etkinlik tarihini açıklayan Bang & Olufsen, yeni kablosuz hoparlörü BeoPlay A1‘i resmen tanıttı. Taşınabilirliğiyle ve yuvarlak tasarımıyla dikkat çeken hoparlör, alüminyum gövdesiyle şık bir görünüme sahip. Gri ve yeşil olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunan hoparlörün tasarımı ise daha önce Beolit 12’nin de tasarımını üstlenen Cecilie Manz’a ait.

BeoPlay A1, Bang & Olufsen’in şimdiye kadarki en küçük ve en uygun fiyatlı hoparlörü olma özelliğini taşıyor. Yuvarlak bir tasarıma sahip olsa da Beolit 12’den izler taşıyan BeoPlay A1, su ve toz sıçramalarına karşı dayanıklı. BeoPlay çatısı altında kullanıcıların beğenisine sunulan ultra taşınabilir Bluetooth hoparlör, avuç içine sığabilecek bir boyutta ve sadece 600 gram ağırlığında.

Woofer ve tweeter için 2 x 30W Class D amplifikatör kullanılan, 2 x 140W. 60-24.000 Hz frekans tepki aralığına sahip olan hoparlörün küçük bir forma sahip olsa da yüksek bir bas performansı sunduğu belirtiliyor. BeoPlay A1, bünyesinde barındırdığı 2.200 mAh kapasiteli şarj edilebilir pille 24 saate varan kullanım imkanı vadediyor. Hoparlörün tekrardan şarj olma süresi ise 3 saat.

Bluetooth 4.2, ADK 4.0 bağlantı destekleri haricinde hoparlörde 3,5 mm kulaklık girişi ve USB Type-C bağlantısı da yer alıyor. İki adet BeoPlay A1’in satın alınması durumunda kullanıcılar hoparlörle stereo deneyimi de yaşayabiliyor. Türkiye’deki çıkış tarihi henüz belli olmayan hoparlörün Avrupa’daki satış fiyatı ise 249 euro.

VİDEO
https://youtu.be/RSNcRKFNWv4