reklamı kapat

POPÜLER

claptrap

Borderlands serisinin yeni oyunu onaylandı [Video]

Pazartesi günü duyurduğumuz yeni oyun dedikoduları bugün 2K Games ve Gearbox Software tarafından onaylandı. Borderlands: The Pre-Sequel geliyor!

Pazartesi günü internete sızan haberlerle ilgili hiçbir yorum yapmayan 2K Games ve Gearbox Software, yeni oyunun gelişini resmi olarak bugün duyurdu. Borderlands 1 ve 2 arasındaki zaman diliminde geçecek olan oyun, Pandora’nın yörüngesinde bulunan ayda ve Hyperion uzay istasyonunda geçecek. Pre-Sequel, Borderlands 2 oyununun kötüsü Handsome Jack’ın nasıl güçlendiğini konu alacak.
athena

Oyunda ise oynamayı seçebileceğiniz 4 farklı karakter var. Jack’in Hyperion’ın CEO’su olmadan önce yanında çalışan Athena The Gladiator, Wilhelm The Enforcer, Nisha The Lawbringer veya Fragtrap’i seçebileceksiniz. Evet yanlış okumadınız, Flagtrap. Oyun Claptrap’i silahlandırıp Flagtrap olarak oynama imkanı da sunuyor. The Pre-Sequel ile oyuna yeni elementler ve silah çeşitleri de ekleniyor. Oyun ayda geçtiği için savaşlar sırasında düşük yer çekiminden dolayı düşmanınızı atmosferin karanlık yüzüne doğru fırlatabilirsiniz, ya da düşmanlarınız da sizin gibi oksijen başlıkları taktığından, özel başlıklara ateş edip onları oksijensiz bırakabilirsiniz.
claptrap

İlk oyunun devamı, ikinci oyunun ise öncesi niteliğindeki bu Pre-Sequel daha çıkmadan kulağa çok eğlenceli geliyor! Bu çok eğlenceli oyunu ise sadece eski nesil konsol sahipleri ve PC kullanıcıları oynayabilecek çünkü oyun yeni nesil konsollara çıkmayacak. Oyunun çıkışı için kesin bir tarih olmamakla beraber bu yılın sonuna doğru geleceği belirtildi.

VİDEO

YouTube’a giriş için Google Chrome’da ZenMate eklentisi veya Hotspot Shield/VPN Express/TunnelBear gibi VPN uygulamaları kullanabilirsiniz.