reklamı kapat

POPÜLER

Borderlands 3

Kaotik macera geri dönüyor! Karşınızda Borderlands 3 [Video]

Gearbox Software dün hayli zorlu geçen bir sunumun ardından oyuncuların beklediği duyuruyu nihayet gerçekleştirdi. Karşınızda çok beklediğiniz Borderlands 3.

Uzun zamandır beklenen Borderlands 3 nihayet dün akşam gerçekleştirilen Gearbox Software etkinliğinde, hayli eğlenceli ve aksiyon dolu bir fragmanla kendini gösterdi. Her ne kadar etkinlik sırasında pek çok aksaklık yaşansa da oyuncuların heyecanından bir parça dahi götürmediğini söyleyebiliriz. 2012’deki ikinci oyundan sonra, Borderlands: The Pre-Sequel’i bir kenara bırakırsak, 7 yıl sonra gelen üçüncü oyunun detayları ise şimdilik çok fazla açık edilmiyor. Detayların 3 Nisan’da açıklanacağını da belirtelim. “Mask of Mayhem” olarak isimlendirilen yeni fragmansa bizi Borderlands’in o özlediğimiz evrenine götürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Önemli karakterler dönüyor

Mask of Mayhem fragmanı pek çok önemli karakteri oyunda yeniden göreceğimizi müjdelerken yeni oynanabilir karakterlere de kısa bir bakış sağlamış durumda. Ne yazık ki bu yeni karakterlerin isimleri ya da karakter sınıfları şimdilik açıklanmıyor. Yeni oyunla beraber daha farklı diyarları keşfetme imkanı olabileceği iması da yapılıyor. Oyunun çıkış tarihi ise ne yazık ki şimdilik saklı tutuluyor. Gearbox, halihazırda var olan Bordarlands’e 3 Nisan’da ayrıca bir de doku güncellemesi geleceğini belirtti. Ayrıca 3 Nisan’da PC, PS4 ve Xbox One için oyunun remastered versiyonu olan Borderlands: Game of the Year Edition da çıkışını gerçekleştirecek. Yayınlanan ilk fragmana haberin üzerindeki videodan ulaşabilirsiniz.