reklamı kapat

POPÜLER

Bose

Bose hoparlörler önemli bir yeniliğe kavuşuyor

Bose, sessiz sedasız AirPlay 2 desteğini akıllı hoparlörlerine getireceğini duyurdu. Bose’un AirPlay 2 desteği kazanan hoparlörler arasında Home Speaker 500 ve iki farklı Soundbar modeli yer alıyor.

Home Speaker 500, Soundbar 500 ve Soundbar 700 kullanıcıların AirPlay 2 bağlantısı teknolojisinden yararlanmasına imkan tanıyor. Bose Home Speaker 500 modeli Amazon Alexa asistan ve renkli bir LCD ekrana sahip. Bose Soundbar 500 modeli de Alexa desteği sunuyor ve hoparlörün satış fiyatı ise 549 dolar. Daha üst ses performansı sergileyen Soundbar 700’ün fiyatı ise 799 dolar. Bose, SoundTouch hoparlörleri için AirPlay 2 desteği üzerinde de çalıştığını belirtti. Bu güncellemenin ne zaman geleceği ise henüz bilinmiyor. SoundTouch hoparlörler ise Alexa’ya destek veriyor. Hoparlörün başlangıç fiyatı ise 199 dolar. Music uygulamasıyla da kontrol edilebilen hoparlörlerin hem ses performansıyla hem de bağlantı seçenekleriyle fark yarattığını söyleyelim. AirPlay 2 standardı sayesinde iPhone, iPad ve macOS cihazlardan televizyona görüntü ve ses aktarımı oldukça kolay bir şekilde gerçekleşiyor. AirPlay 2 özellikli birden fazla hoparlörünüz varsa, sevdiğiniz müzikleri ve podcast’leri evinizin her yerinde mükemmel bir senkron içinde çalabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bose konu hakkında açıklama geldi

“SoundTouch müşterilerimizin birçoğunun hoparlörlerinde AirPlay 2 işlevselliği için de istekli olduklarını biliyoruz ve bugünkü duyuru yalnızca akıllı hoparlörlerimiz ve soundbarlar için geçerli olsa da, özelliği hala SoundTouch’a getirmeye çalıştığımızdan emin olabilirsiniz.”

İlginizi çekebilir

Microsoft Surface kulaklığın tanıtımı