reklamı kapat Samsung Space Monitor

POPÜLER

Bose Sleepbuds

Bose’un uykusuz gecelere son verecek mucizevi kulaklığı “Sleepbuds” satışta [Video]

Ses sistemi, hoparlör ve kulaklık konusunda dünyanın en önemli isimlerinden Bose, hatırlarsınız geçtiğimiz yıl bir Indiegogo projesi başlatmıştı. O proje kapsamında Sleepbuds isimli cihaza çok büyük destek toplayan firma, şimdi ürünün ticari versiyonuyla karşımızda.

Bose‘un koyduğu 50 bin dolarlık hedefi tam 450 bin dolara taşıyan ürünü Sleepbuds, bugün 250 dolar fiyat etiketiyle satışa çıktı. Baktığımız zaman ürün temel olarak bir kulaklık ancak amacı müzik dinletmek değil. Sleepbuds tam olarak uyumanıza yardımcı olmak için tasarlanmış bir kulaklık. Kulak içi formunda olan ürün, ortamdaki istenmeyen sesleri maskeliyor ve onları daha rahatlatıcı seslerle değiştiriyor. Bunun sonucunda daha iyi ve derin bir uykunun önünü aralayan ürün, uygulama (iOS ve Android) temelinde çalışıyor. Kişiler bu uygulamadan istedikleri rahatlatıcı sesi seçebiliyor ve süreci kendileri için özelleştirebiliyor. Burada şirket 10 rahatlatıcı sesi ön yüklü olarak sunuyor ve yenilerinin yolda olduğunu belirtiyor. Şarj edilebilir bataryasıyla 16 saat pil ömrü sunan cihaz, beraberinde gelen üniteyle şarj edilebiliyor. Uygulama sayesinde uyanmanız için gereken alarmı duymanızı engellemeyen Bose Sleepbuds, “komşu gürültüsünü, trafik gürültüsünü ya da eşinizin horlama sesini” rahatlıkla ortadan kaldırabiliyor. Bu sesler ortadan kalktığı zaman ise geriye huzurlu ve bölünmeyen bir uyku keyfi kalıyor.

Bose Sleepbuds
Bose Sleepbuds
Bose Sleepbuds
Bose Sleepbuds
Bose Sleepbuds
Bose Sleepbuds
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bose Sleepbuds nerelerde satılacak?

Hayat kalitesini artırmak adına çok güzel duran ürünün ilk olarak Amerika ve Kanada’da satılacağı belirtiliyor. Dünyanın geri kalanının ise 250 dolarlık uyku aksesuarını almak için yıl sonunu beklemesi gerekiyor.