reklamı kapat

POPÜLER

Bose QC35 II

Bose’nin son harikası QC35 II dikkat çekici özelliklere kavuşuyor

Bose’nin gürültü engelleme özelliğiyle fark yaratan amiral gemisi kulaklığı Bose QC35 II’ye yeni özellikler getirdi. Hem iOS hem de Android’li cihazlarla uyumlu olan Amazon’un sanal asistanı Alexa, güncellemeyle birlikte kullanıcılara sunuluyor.

Güncelleme, Android telefonun Bluetooth üzerinden kullanıcı eylemi olmadan bağlanmasına olanak verebilecek bir güvenlik sorununu düzeltiyor. Aşağıdaki iyileştirmelerin geri kalanını bulabilirsiniz:

– İki Bose kulaklık arasında müzik dinlemeyi yapmanıza ve paylaşmanıza olanak veren Bose Music Share’e yönelik performans ve kararlılık iyileştirmeleri
– Yardımcı giriş kablosunu kullandıktan sonra bir güç çevrimini gerektirebilecek bir sorunu giderir;
– Belirli Ses İstemlerinin birkaç kez oynatılmasına neden olabilecek bir sorunu giderir;
– Desteklenen yerlerde kulaklıkların mobil cihazların birimiyle senkronize edilme şeklindeki iyileştirmeler;
– Dengeyi artırmak ve performansı artırmak için diğer hata düzeltmeleri.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bose’nin kulaklığı ne gibi deneyimler sunuyor?

Google’ın kişisel asistanı Google Assistant’la uyumlu ilk kablosuz kulaklık olan Bose Quietcomfort 35 II, Quietcomfort 35’in başarısını sürdürmesi bekleniyor. Kulaklığa eklenen Google Assistant tuşu sayesinde kullanıcılar dijital asistana diledikleri soruları yöneltebiliyor. Müziği kontrol etmek, mesaj gönderip/gelen mesajları okumak ve çok daha fazlasını Google Assistant sayesinde gerçekleştirmek mümkün. Gürültü engelleme özelliğiyle çok başarılı performans sergilemesini beklediğimiz Bose QuietComfort 35 II’in ne zaman ve ne gibi bir fiyattan satışa sunulacağı henüz bilinmiyor.

İlginizi çekebilir

Bose’tan uykusuz gecelere son verecek ürün: Sleepbuds