reklamı kapat

POPÜLER

Bowflex’ten yönlendirme sağlayan akıllı dambıl SmartTech 560

İletişim kurabilen akıllı eşyaların oluşturduğu “şeylerin interneti” ifadesini benimsemenin vakti çoktan gelip çattı. Daha birkaç yıl önce telefonlarımız akıllandı derken bir de baktık buzdolabı, klima, diş fırçası ve hatta düdüklü tencerelerimiz akıllanmış. Nitekim egzersiz aletlerinin de akıllanıp cihaza dönüştüğü gün gelip çattı; Bowflex firmasının geliştirdiği akıllı dambıllar yaptığınız tüm egzersizleri kaydetmekle kalmıyor, çalışma sırasında ağırlıkları doğru şekilde kaldırmanız için yönlendirme de sağlıyor.

Egzersiz sırasında kollarınızı çok hızlı veya yavaş çalıştırdığınızda uyarı veren SmartTech 560 adlı dambıllar, tüm verileri özel Android/iOS uygulamasına gönderebildiği gibi üzerindeki ekranda da yansıtıyor. Mobil uygulamada MyFitnessPal‘den alınan 70’i aşkın egzersiz videosunu izleyebileceğiniz gibi altı haftalık antrenmana da kaydolabiliyorsunuz.

smarttech 560
Bowflex’in SelectTech teknolojisini kullanarak ağırlığını değiştirebildiğiniz dambılların ağırlığını 1 ila 40 kilogram arasında ayarlayabiliyorsunuz. SmartTech 560’ın kesin çıkış tarihi belirtilmese de kış aylarına doğru piyasada olması bekleniyor. Ancak vücut geliştirenlerin iştahını kabartacak bu ürünün fiyatı hevesinizi biraz kaçırabilir. Zira tam olarak netleşmemekle birlikte SmartTech 560’ın 450 ila 500 dolarlık fiyat aralığında satışa sunulması bekleniyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Bowflex’ten yönlendirme sağlayan akıllı dambıl SmartTech 560” için bir cevap

  1. asd dedi ki:

    1000 liraya spor salonuna üye olurum ordan bir eğitmen de söyler zaten doğru yada yanlış yapıyosun diye.