reklamı kapat

POPÜLER

Dubstein

Müziksiz yapamayanlara kablosuz hoparlörlü kupa: Dubstein [Video]

Kickstarter, ilgi çekici ürünleri kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor. Bu ürünlerden biri de Dubgear firması tarafından geliştirilen Dubstein. Kupa bardak ve müzik deneyimini bir araya getiren Dubstein, aslında bir kablosuz hoparlör. Kupa bardak görünümüyle mevcut kablosuz hoparlörlerden ayrılan Dubstein, Bluetooth 4.0 desteğiyle akıllı telefon, tablet ve diğer mobil cihazlarla iletişim kurabiliyor.
Dubstein
Şarj edilebilir piliyle 8 saate kadar kullanım süresi sunan Dubstein, kablosuz telefon görüşmesi yapılabilmeyi de mümkün kılıyor. İki yıldır geliştirilen ve 20 prototipin ardından son halini alan Dubstein’ın ana gövdesi su sıçramalarına karşı dayanıklı olsa da tam anlamıyla suya dayanıklı değil. İçecekleri doğrudan Dubstein’ın içine dökemiyorsunuz, bunun yerine içeceğinizi çıkarılabilir hazneye dökmeniz veya doğrudan şişe veya bardak içinde bulunan içeceği kabıyla birlikte Dubstein’a yerleştirmeniz gerekiyor.
Dubstein
40 mm tam aralıklı Neodimyum hoparlör sürücülerine sahip olan Dubstein’da Class-D amplifikatör yer alıyor. Baslarda ve tizlerde dengeli bir ses kalitesi sunduğu belirtilen Dubstein’da kablosuz bağlantı haricinde 3,5 mm ses girişi de bulunuyor. 395 ml’lik her türlü sıcak veya soğuk içeceği taşıyan Dubstein,  bu yılın sonunda 149,95 dolardan piyasaya sürülecek. Tabii satışa sunulabilmesi için Dubstein’ın  75 bin dolar fon desteğine ihtiyacı olduğunu unutmadan belirtelim.
Dubstein
Dubstein

VİDEO

İLGİLİ HABERLER