reklamı kapat

POPÜLER

Boyutu ayarlanabilen su şişesi [Video]

Sağlıklı bir yaşam sürebilmek için günde en az iki litre su tüketmek gerekiyor ancak suyu, daha doğrusu içinde bulunduğu şişeyi taşımak can sıkıcı olabiliyor. Que ise boyutunu istediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz bir şişe tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Spor yapmak için dışarı çıktığınızda veya yanınızda su bulundurmak istediğinizde kimi zaman bu tercihinizden pişmanlık duyabiliyorsunuz. Her ne kadar suyun miktarı giderek azalsa da, şişenin boyutu sabit kalıyor. Bir süre sonra da yük haline geliyor. Taşımaya devam etmekle şişeyi çöpe atmak arasında bir karar vermek zorunda kalıyorsunuz. Fakat tercihiniz plastik değilse ikinci alternatif pek mümkün olmuyor. Que boyutunu istediğiniz gibi değiştirebildiğiniz şişeleriyle bu problemi ortadan kaldırıyor. Ufak hali 250 ml sıvı alabilen bu şişeyi büyüttüğünüzde kapasitesi 600 ml‘ye kadar artıyor. Böylece içeceğiniz bittiğinde şişeyi ufaltıp, çantanıza atabiliyorsunuz.

Sağlığa zararı olmayan silikondan üretilen Que aynı zamanda dört farklı renk seçeneğine sahip: Mavi, beyaz, turuncu ve gri. Düştüğünde hiçbir şekilde zarar görmeyen bu şişe tasarımı bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabiliyor. Geniş ağzı sayesinde buzlu içecekleri de, sıcak sıvıları da rahatlıkla koruyor. Bu kullanışlı şişeye sahip olmak isteyenlerin ise 25 doları gözden çıkartması gerekiyor.

VİDEO