reklamı kapat

POPÜLER

Bu iki internet kanalı hafta sonunuzu berbat edecek

Sadece ses olsun diye televizyonu açan ya da gittiği mekanda Akıllı TV kanalında rastgele dönen kedi videolarına kilitlenenlerdenseniz hafta sonu sizi ekrana hapsedecek iki yeni internet “kanalı” sizi bekliyor.

Dijital çağın yükselişiyle televizyonlar da yeni nesil için yerini bilgisayarlara bırakıyor. Yapacak hiçbir şey bulamadığında YouTube‘un derinliklerinde kaybolan bu yeni nesil için düşünülmüş vvatch.tv ve autoplay.co ise bağımlılık yaratmaya aday. vvatch.tv YouTube’dan çektiği videoları rastgele arka arkaya sıralayarak kendini izletmeyi başarıyor. Birden fazla kategorisi olan vvatch.tv, autoplay.co ile karşılaştırıldığında ise biraz amatör kalıyor.

autoplay.co olaya biraz daha profesyonel yaklaşıyor. 6 ana kanalın bulunduğu sitede komik videolardan haberlere kadar her türlü videoyu kendi kategorisinde izlemek mümkün. Ayrıca bu kategorilerin en son ne zaman güncellendiği de kategori açıklamasının altında yazıyor. Evde çok sıkılıp yapacak tek bir şey dahi bulamayanlar, kendini bu iki sitenin videoları arasında kaybedebilir.