reklamı kapat

POPÜLER

Kyocera DuraForce Pro 2

Buldozer kadar sağlam Kyocera DuraForce Pro 2 dayanıklılık testinde [Video]

Dayanıklılığıyla dikkat çeken Kyocera DuraForce Pro 2 dayanıklılık testine tabi tutuldu. Ünlü YouTube kanalı JerryRigEverything tarafından test edilen Kyocera DuraForce Pro 2, güzel bir tasarıma sahip olmasa da dayanıklı bir gövde yapısına sahip.

Advertisement

Plastik bir kasaya sahip olan telefonun darbelerden etkilenmediği belirtiliyor. Telefonun en dikkat çekici tarafının ise dayanıklı ekranı olduğu ifade ediliyor. Piyasadaki akıllı telefonların ekranları beşinci seviyede çizilmeye başlıyor. DuraForce Pro 2’deki safir kaplı ekran ise yedinci seviyede çizilmeye başlıyor. Ekranın çizilmelere karşı dayanıklı olmasında safir malzemesinin büyük rol oynadığını belirtmekte yarar var. Çift arka kamerasında da safir malzemenin tercih edildiği telefonun kamerası da oldukça dayanıklı. Kameranın sekizinci seviyede çizilmeye başladığı ifade ediliyor. Bükülme testinden de başarılı bir şekilde tamamlayan DuraForce Pro 2’nin genel hatlarıyla çok dayanıklı bir telefon olduğunu söyleyelim. Telefon dayanıklı bir tasarım anlayışı sunsa da herkes için uygun olmadığını söyleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kyocera DuraForce Pro 2 herkes için uygun bir model değil

Özellikle tasarıma önem veren kullanıcılar farklı modellere göz atması gerekiyor. JerryRigEverything’in yapmış olduğu dayanıklılık videosunu haberin devamından izleyebilirsiniz.

Video