reklamı kapat

POPÜLER

Kyocera MA2001W

Kyocera MA2001W çok fonksiyonlu siyah beyaz lazer yazıcı için A101 fırsatı

Kyocera MA2001W çok fonksiyonlu siyah beyaz lazer yazıcı için A101 fırsatı duyuruldu. Bu hafta A101’de satışa sunulacağı açıklanan yazıcı çift taraflı baskı, fotokopi ve tarama gibi özelliklerle geliyor.

20 sayfa/dakikalık baskı ve fotokopi hızı sayesinde 3’ü 1 arada çok amaçlı cihaz çıktılar hızlı ve güvenilir bir şekilde yerine getiriyor. Kyocera MA2001w, 1.200 dpi baskı çözünürlüğü ile keskin metin ve görüntü baskılar sunuyor. Wi-Fi özelliğine de destek veren lazer yazıcı bu sayede kullanıcıların mobil cihazlardan kablosuz baskı göndermesine de imkan tanıyor. Kullanıcılar bu özellikten yararlanması için akıllı telefonlarına Kyocera Mobile Print uygulaması yüklemesi yeterli. Yazıcıda Wi-Fi haricinde Ethernet bağlantı noktası da yer alıyor. Bu sayede cihaz kablolu olarak da iletişim kurabiliyor. Baskı tamburunun 10.000 sayfaya kadar uzun kullanım ömrü, ek maliyet için bütçeyi koruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kyocera MA2001W yazıcının kampanyalı fiyatı ne kadar?

Emsallerine göre en az enerji tüketen fotokopi özellikli yazıcı olan cihaz 2 yıl Kyocera Türkiye garantisiye geliyor. Piyasadan daha uygun fiyata satılacak lazer yazıcının A101’deki kampanyalı fiyatı ise 4.199 TL olacak. Yazıcının taksitli fiyatı ise 4.409 TL olacak. Yeni kampanya haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER