reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo IdeaPad 3 15ITL6

Bütçe dostu Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 dizüstü bilgisayar için A101 kampanyası

Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 dizüstü bilgisayar A101‘in online sayfası üzerinden satışa sunuldu. Bütçe dostu bir dizüstü bilgisayar olan IdeaPad 3 15ITL6 özellikle öğrenciler tarafından tercih edilecek bir bilgisayar.

Intel Core i3-1115G4 işlemcili ve 4 GB RAM’li model yüksek bir performans vadedinde bulunmasa da günlük kullanım için yeterli bir performansa sahip. Depolama tarafında 256 GB’lık SSD’nin yer aldığı bilgisayarda Full HD çözünürlüklü 15,6 inçlik ekran bulunuyor. Ekran dokunmatik özelliğe sahip değil. Arktik gri renk seçeneğine sahip olan model Windows 11 Home yüklü geliyor. 1,65 kilogram ağırlığındaki bilgisayarın bağlantı noktaları arasında 3.5 mm kulaklık girişi, iki adet USB-A, HDMI, USB-C ve SD kart okuyucusu yer alıyor. HDMI sayesinde dizüstü bilgisayar HDMI destekli televizyonlara bağlanabiliyor ve bilgisayardaki içerikler televizyonlara aktarılabiliyor. Kart okuyucusu yardımıyla fotoğraf makinelerinde çekilen fotoğraflar veya videolar hızlı bir şekilde bilgisayara gönderilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 dizüstü bilgisayar uygun fiyatıyla dikkat çekiyor

720p çözünürlüklü web kamerası sayesinde kullanıcıların görüntülü görüşmeler yapmasına da imkan tanıyan bilgisayar tam dolu pille 8.5 saate varan bir pil ömrü sunuyor.  Bilgisayarda bununla birlikte 1.5 watt gücünde iki adet hoparlör de  mevcut.

Lenovo

İlginizi çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın