reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy 10e Türkiye fiyatı

Bütçe dostu model Samsung Galaxy S10e’nin Türkiye fiyatı

Yeni nesil Galaxy S10 ailesinin en bütçe dostu modeli Samsung Galaxy S10e, Türkiye’de üç farklı renk seçeneğiyle satışa sunulacak.

Samsung’un yeni nesil Galaxy S ailesinin en uygun fiyatlı modeli Samsung Galaxy S10e, bu gece tanıtılan dikkat çekici modeller arasında yer alıyor. Benzer tasarım hatlarını benimseyen cihaz, ailenin diğer üyelerinin aksine bir parça daha ufak bir ekranla geliyor. 5,8 inç boyutundaki düz tasarım ekranında kullanıcılara Full HD+ çözünürlük sunan cihaz, 8 nm 64-bit sekiz çekirdekli işlemciden güç alıyor. 6 GB RAM ile çalışan bu modelin hafızası ise 128 GB olarak açıklandı. Tabii microSD kart desteğiyle modelin hafızasını 512 GB’a kadar artırmak mümkün oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10e Türkiye fiyatıyla ailenin en erişilebilir modeli

3.100 mAh kapasiteli pille gelen cihaz ailenin diğer üyelerinde olduğu gibi kablosuz güç paylaşımı gerçekleştirebiliyor. Tabii kablolu ve kablosuz olarak hızlı şarj da olabiliyor. Cihazın arkasında ise 12 MP çözünürlüklü değişken diyaframlı geniş açı + 16 MP ultra geniş açı olmak üzere çift kamera kurulumu yer alıyor. Galaxy S10 ve Galaxy S10+’ta üçlü kamera kurulumunun yer aldığını da ekleyelim. Cihazın ön cephesinde ise Galaxy S10’da da kullanılan 10 MP çözünürlüklü selfie kamerası bulunuyor.

21 Şubat‘ta ön siparişe sunulacak olan model Prizma Yeşil, Prizma Siyah ve Prizma Beyaz olmak üzere üç farklı renk alternatifi sunuyor. Ön sipariş sonrası 27 Şubat’ta satışa sunulacak modelin Türkiye fiyatı ise 5.499 TL. Modelle ilgili hazırladığımız daha detaylı habere buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili video

Samsung Galaxy 10e, S10 ve S10+ tanıtımı