reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A01 Core

Bütçe dostu Samsung Galaxy A01 Core için geri sayım başladı

Sızıntılarıyla ün yapmış bir isim olan Evan Blass namıdiğer evleaks,  uygun fiyatlı bir Samsung telefonun yolda olduğunu belirtti. Samsung Galaxy A01 Core olarak adlandırılması beklenen telefonda artık çoğu telefonda karşımıza çıkan özelliklerin ise yer almayacağı belirtiliyor.

Çerçevesiz ekrana veya damla çentikli tasarıma sahip olmayacağı aktarılan telefonun eski bir tasarım diline sahip olacağı ifade ediliyor. Modern bir tasarım dilinin tercih edilmeyeceği konuşulan telefonun giriş seviyesi kullanıcılarına hitap edeceği dile getiriliyor. MediaTek işlemcisinden güç alacağı konuşulan telefonun 1 GB RAM’e ve 5 inç HD ekrana sahip olacağı iddia ediliyor. Android 10 yüklü geleceği iddia edilen telefonun özellikle bir akıllı telefona çok yüksek fiyatlar ödemek istemeyen kullanıcıları hedef alıyor.  Telefonun ne zaman ve ne gibi bir fiyattan satışa sunulacağı ise henüz bilinmiyor.

Bütçe dostu Samsung Galaxy A01 Core haricinde Galaxy Note 20 Ultra merakla bekleniyor

Exynos 992 işlemciden güç alan Galaxy Note 20 Ultra’da 120 Hz ekran yer alıyor. 120 Hz desteğin QHD+ piksel çözünürlükte de çalışacağı söyleniyor. LTPO temelli bir AMOLED ekran kullanan Galaxy Note 20 Ultra, iddialara göre yeni kamera ve S-Pen özellikleri de taşıyor. Tasarımsal olarak yukarıdaki gibi görünecek amiral gemisi telefon, yüksek ihtimalle 1.000 doların üstünde bir fiyata sahip olacak. Türkiye fiyatı ise üzücü şekilde 10 bin TL’nin üzerinde olabilir. 5 Ağustos’ta tanıtılmasını beklediğimiz telefonla ilgili yeni gelişmeler geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

İlginizi çekebilir

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!