reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi 9 SE

Bütçe dostu Xiaomi Mi 9 SE için sevindiren satış haberi

Mi 9 ile Mi 9 Explorer Edition yanında resmi olarak lanse edilen bütçe dostu Xiaomi Mi 9 SE için sevindiren bir resmi satış açıklaması yapıldı.

Şirketin kendi açıklamasına göre Xiaomi Mi 9 SE sonunda Çin sınırları aşıyor. Uzun zamandır beklenen bu haber, modelin artık global olarak da satılacağını gösteriyor. Biliyorsunuz amiral gemisi Mi 9 artık Türkiye’de resmi olarak satılıyor. Hatta telefonun 6 GB RAM + 64 GB depolamalı versiyonu 4.699 TL, 6 GB RAM + 128 GB depolamalı versiyonu (Şimdilik bu versiyon var) ise 4.999 TL fiyat etiketiyle elde edilebiliyor. Şu an maalesef Xiaomi Mi 9 SE modelinin hangi ülkelerde satılacağı bilinmiyor. Ancak normal Mi 9’dan dolayı telefonunu Türkiye’ye hızlı şekilde geleceği tahmin ediliyor. Bu modelin Türkiye’de fiyatından dolayı Mi 9’dan daha çok ilgi çekme potansiyeli bulunuyor. Biliyorsunuz fiyat etiketleri artık Türkiye’de büyük önem arz ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi 9 SE hakkında kısa bir özet yaparsak

Gücünü Snapdragon 712 işlemciden ve 6 GB RAM’den alan telefon, 64 GB / 128 GB dahili depolama seçeneğine sahip. Önünde 20 megapiksel kamera yer alan telefon, arkasında 48 megapiksel + 8 megapiksel + 13 megapiksel kurulumu taşıyor. Ekran entegre parmak izi okuyucusu güzel detayları arasında yer alan modelin, 3.070 mAh pil pili bulunuyor. 5,97 inç boyutta AMOLED ekranla gelen Mi 9 SE, yüzde 90.47 ekran gövde oranına ulaşıyor. Telefonun yurt dışı fiyatı 300 dolar seviyesinde.

İlginizi Çekebilir

En özel Mi 9 modeli